Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталіна
А у відповідь тиша……)))! Як добитися демобілізації для вчителів???Дайте поради! Чи можливо щось вдіяти?
Олександр
Владо, відредагуйте! Втільте закон в дію! Демобілізація вчителів потрібна! Обов’язково! Ці срані військкомати напряжіть кого вони беруть,як звертаються до людей і т.д. Голосуєм!
Патріоти, Франківськ
Вчителів, викладачів, науковців потрібно у першу чергу державі!!! Народ озлоблений. Для прикладу петиція про виїзд закордон вже не перший раз набирає 25000 голосів. Чого не скажеш про петицію щодо повернення вчителів, викладачів. Наведемо деякий приклад. На три села - десь в сумі 7000 населення, є 5 учителів чоловіків, це люди які мають освіту і які не перший рік працюють вчителями. Їх не чипали. Ви знаєте й це в очах деяких людей. Як правило таких, що не мають ні дітей в школі, ні студентів. У 2015 році, коли приймали закон, в першу чергу виходили з самих критичних потреб. Це доценти, професори і вчителі щоб не розвалити середню освіту повністю. І це всі розуміли. Коли ВРУ почала список розширювати, решта нажаль стали великі в очах людей. Ще на селах це не так помітно. Бо у селах не має стільки освітян, а тим більше чоловіків. У містах їх набагато більше і вони стали великі людям в очах. Підігравати емоціям людей - це знищити освіту. Тому треба виходити з того, що фахівців треба.
Олександр
Мені цікаво чи увільняються від мобілізації музкерівники ЗДО? Адже це теж педпрацівники. Чи знову про нас забули?
Абв
Для Олександр: ст. 23 закону про мобілізацію, там все розписано, які педагогічні працівники звільняються від призову під час мобілізації
Коментувати
Андрій
Давайте допоможемо повернутись вчителям на свої робочі місця https://petition.president.gov.ua/petition/147694
Тетяна
Шановні вчителі, знову закон із " диркою" майже всі вчителі " предметники" працюють по трудовому договору, який діє від 1 вересня до 30.06. тобто на учбовий рік, з цього виникає досить очевидна проблема бо на липень і серпень вчителі у школі не працюють!!! А в законі чітко сказано, що вчителя не будуть мобілізовані, якщо вони працюють не менше як на 0,75 ставки. Виходить, що в цей час вчителі у школі не працюють і відповідно - підлягають призову на військову службу!!
Тетяна
Для Олени, згідно зі стандартів СРСР затверджено форму для військовослужбовців тільки чоловічого зразка, який діяв до 2021 року, це є доказом того що ніколи для жінок не було обов’язковим служити в армії і якщо Ви уважно продивитесь законодавчу базу того часу то Ви у цьому переконаєтесь, а що стосується жінок Ізраїлю то їх порівняно із кількістю чоловіків усього 30% і військова служба для них не є обов’язковою. В Ізраїлі військова служба надає преференції при вступі у Виші та інше. Маленька ремарка, при проходженні медичної комісії немає навіть гінеколога і військову форму жінки шукають, підбирають та підшивають самі. Думаю, що відповіла на Ваші коментарі.
Дружина
Дорогі колеги, батьки, директори……! Все ви пишете вірно ! Під кожним словом підписуюся!!!!Що ж нам тепер робити? Як добитися справедливості??? До кого звертатися? Хто допоможе в цій ситуації встановити справедливість?)) Освіто, ви ж маєте якесь право голосу , за своїх !!!! Вчителів повернути на робоче місце! Тут вони потрібні більше ! Тут від них більше користі! Кожен має займатися в такий складний час тим від чого несе більше користі… Почуйте Нас!!!! Зробіть якісь кроки!!!! Підписуємо звичайно петицію на сайті, але … треба вже станом до 01 вересня вирішити це питання справедливо!!!!Мій чоловік, вже 6 місяць на передовій…! Верніть у стіни рідної альмаматер навчати діточок ! Так як є вчителем історії, ЗВ….. Віримо! Надіємося! Слава Україні! Героям нашим Слава!
Алла
Для Дружина: мій вже 3 місяці там... Як повернути в рідні стіни дому і школи?
Коментувати
Микола
А по новинам показували, що ось дивіться росія мобілізує вчителів з Донбасу так же не можна! А на наші школи подивіться у нас теж ж саме!!!! Треба спочатку в себе подивитися та навести лад. Зовсім скоро перше вересня дітки до школи хочуть, а вчителів немає! Поверніть вчителів до роботи!!!!
Олександр
В нас ці срані закони хіба діють? Воєнним державну зарплату з робіт зняли,адже їм і так хватає. Закон в дії і не в дії. Воєнним дається відпустка 10 днів без дороги ,а пускають лише на 7 і вираховують кошти за це?це закон ?хоче пишеться зі збереженням грошового забезпечення. Нащо ці закони взагалі? Верніть вчителів!
Справедливість
Мене мобілізували ще в березні,чекав цього закону,вважав,що щось зміниться,але ні на йоту не змінилось.. Кажуть,що нас (14 вчителів з міста Покровськ Донецької області) воєнкомат забрав оформив добровольцями, нічого не повідомив нам про це,медогляду теж не було. Сьогодні повістка,завтра від’їзд. Як повернутися не знаю?
Олег
Поверніть вчителів до роботи! Ми ж цивілізована країна! Хтось писав нижче , що вчителів навіть в Другу світову не мобілізували, тому що діти це наше майбутнє, а яке чекає нас майбутнє якщо дітей нікому вчити і яка може бути освіта,якщо в школу вчителів вже беруть без освіти!
читачі
Не можемо ми бути як ЛДНР. Студентів вибили, вчителів вибили, викладачів вибили. А далі нічого! До нас ніхто з Європи не прийде працювати за 7000 грн. І своїх навчити та зробити кваліфікованим це так легко і не так швидко. І чи вдасться зробити висококваліфікованими фахівцями тих, які вже декілька років поспіль бігають карантинами. Влада вчинила правильно. А кому не подобається чемодан, вокзал, ЛДНР.
Олександр
Куди звертатися? Щоб вернули мобілізованих вчителів? На роботу не потрібно шукати нову заміну,в нас є свої досвідчені Верніть вчителів. Закон є закон.
Гість
Тут треба уточнити: не мобілізують жінок- учительок чи не ставитимуть учительок на облік у військоматі ? Чи то як? Скільки людей, стільки й різних думок! Але хочу зазначити, що за новою програмою, НУШ , вчитель не є особою , яка/який має стояти над душею учня і постійно казати пиши! Читай! І так далі. То є тепер питання батьків) пройшов час претензій, багато побачили за кордоном по освіті. І там все чітко, не прийшов до школи і не поважна причина - соц,служба запитає чому? Форму забули одіти , - штраф. Вчителю ніхто не наяюрює, що батькам завдання не зрозуміле, чи де дитина діла кофтинку.Ніякого мобільного телефону у школі ! І багато цікавих фактів у організації навчання і внутрішньої дисципліни. Батькам не подобається,? Опікунська служба запитає , а чого це щось не подобається , ще й перевірить батьків) ось приблизно так. Занадто важкий час настав, і тут треба розуміти що і як діяти , адже на кону життя не тільки дорослих , а й наших дітей.
Тетяна
Верніть вчителів в школи!Що то за закон такий,якщо на нього незважають?Діти вже декілька років не вчаться.Що з них має вирости?
Директор
У нашій школі не мобілізували жодного вчителя. Навіть вчителя трудового навчання забронювали, в нього не було 0,75. При тому всьому навчання відбувається дистанційно. Адже на ремонт школи підуть роки. Вчителі мають право на відстрочку від 2015! Викладачі ВНЗ з 2015. Студенти з 2015 року. Станом на 24 лютого цей закон діяв. Чому на місцях анархія це запитання до ОВА. ОВА разом з ТЦК повинні були ознайомити населення з нормативно-правовою базою щодо мобілізації. Чому вони не зробили. Запитання так само для них. Все що робила ВРУ тепер це розширила список. Бо дійсно треба зберегти освітян і науковців. А зважаючи, що останні роки через пандемію випускаються, не дуже кваліфіковані фахівці. То питання збереження кадрового потенціалу закладів освіти та організація очного навчання принаймні там де йде підготовка фахівців критичних спеціальностей це крайньо необхідно. Ще може бути таке, що на держіспитах на останніх курсах введуть іноземну. МОУ треба когось відправляти на навчання закордон.
Олександр
Освіта -єдине,що можна ще повноцінно врятувати! Це дуже важливо! Ми вкрай тяжкому становищі. Війна. Але де це можливо,діти повинні навчатись,трошки онлайн,трошки офлайн. Тому вертайте вчителів згідно закону. Демобілізація вчителів!
Батьки
На перший погляд іде війна. Інфляція, долар за 40 грн. Летять ракети, знищують підприємства та заводи. Куди не поверни голову криза. Може і здається, що не до освіти. Але не всі учні виїхали за межі країни. Багато студентів залишилося тут в межах держави. Ми вважаємо так. Якщо бодай десь є безпечні умови щоб здійснювати навчання. Школи мають працювати! Це страшно, коли приходить 1 вересня, а діти питаються чи підуть вони в школу. Страшно, коли студенти опиняються серед води. Страршно, коли вчителька фізкультури на уроках математики в 9 класі вчить з учнями табличку множення. Страшно, коли від школи залишаються одні руїни і єдиний вихід вчитися це дистанційна освіта, а старий клуб тимчасово став школою і вчительською. Від свого імені ми дякуємо владі, що навіть в умовах війни діти не покинуті! Інколи ми нарікали на вчителів. Особливо коли треба було гроші здавати. Але без них у наших дітей майбутнього не має.
Валентина
Кидайте силку на петицію! Хай голосують! Жінки вчителів, директора. Що це закон такий? В