Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Так мені не зрозуміло, якщо я вчитель з повним навантаженням, я не можу бути демобілізуватися?
Марина
Для Сергій: чекаємо роз’яснення від Президента!
Сергій
І коли буде роз’яснення щодо закону, якщо не секрет?
Марина
Відкрийте законопроект там написано передано на підпис Президенту. Президент України протягом п’ятнадцяти днів після отримання закону підписує його, беручи до виконання, та офіційно оприлюднює його або повертає закон зі своїми вмотивованими і сформульованими пропозиціями до Верховної Ради України для повторного розгляду.
Коментувати
Andriy
У військоматі пояснюють, що цей закон не поширюється на викладачів музичних шкіл, оскільки це не загальноосвітня школа.
Галина
Для Andriy: Ви що не здатні перейти за посиланням та відкрити проєкт закону? Десь в тексті Ви бачите мистецькі школи?
Коментувати
Алекс
Отже, дія Закону № 2196-IX повинна поширюватись на педаг огічних працівників, мобілізовани х до набрання ним чинності, оск ільки на момент набрання чинн ості відносини не закінчились, а о тже, мають бути приведені у відп овідність до чинного законодавст ва.
Andriy
Доброго дня. Чи поширюється дія закону на викладачів музичних шкіл? На сьогоднішній день їх мобілізують. Навчальний рік близько, замінити їх немає ким.
Володимир
???????? ОСВІТЯН ЗВІЛЬНИЛИ ВІД ПРИЗОВУ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ Верховна Рада прийняла в цілому законопроект, що розширює категорії осіб, які не підлягають призову. Військовозобов’язані наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники не підлягатимуть призову на військову службу під час мобілізації за умови роботи за основним місцем не менш як на 0,75 ставки. Шановні керівники я мобілізований з першого дня війни і на даний момент вже декілька місяців знаходжусь на передовій, то як бути таким як я мобілізованим педагогічним працівникам. Згідно даного закону я не можу демобілізуватися та продовжувати навчати здобувачів освіти. Такий же самий закон було прийнято в 2015 році але в ньому було прописано не тільки не призивати педагогічних працівників але й демобілізувати призваних, в законі 2022 року про демобілізацію жодного слова, тому в мене прохання внесіть зміни до даного закону. Дякую.
Марина
Для Володимир: повністю підтримую!
Ірина
Також дуже турбує це питання, була створена петиція, можливо вийде якось її розкрутити, поки дуже мало голосів https://petition.president.gov.ua/petition/151772
Віктор
Згідно законопроекту 7352, для підтримки якого створена електронна петиція, мобілізовані зможуть демобілізуватися - консультувався у юристів. Я теж мобілізований і є працював до війни асистентом (наукової ступені немає). Тому мені складно із телеф викласти відому мені інформацію. Головне зараз для нас це максимально посприяти підписання петиції https://petition.president.gov.ua/petition/163290. Згідно слів автора цієї петиції ще не призваних є 4500 чол. Тобто 2500:4500=6 чол. Тобто кожному кого стосується цей закон необхідно знайти 6 чол. щоб петиція набрала чинності. Думаю що це не складно. Кожний із нас просимо всі освітні заклади які є поблизу щоб вони проголосували. Цим мають зайнятись близькі люди, родичі
Коментувати
Вікторія
Вчора дивилися наші новини і знову говорять в Донецькій області росія мобілізує навіть вчителів та студентів! Шановні, а кого у нас мобілізували в першу чергу! Звісно вчителів! Поверніть освітян до роботи!
Олена
Давайте допоможемо повернутися мобілізованим вчителям на свої робочі місцяhttps://petition.president.gov.ua/petition/147694
Ірина
Для Олена: Є вже ще одна петиція, але, нажаль також мало голосів https://petition.president.gov.ua/petition/147694
Ірина
Для Олена: не той лінк додала https://petition.president.gov.ua/petition/151772 Але хороша ідея прозвучала тут в коментарях, що могла б на це профспілка повпливати
Коментувати
Маргарита
Закон лише направлений на підпис президенту, пишіть електронні звернення. У нас є можливість нагадати президенту про мобілізованих вчителів!!! Допоможіть Україні в такий тяжкий час не втратити навчання наших дітей!
Олена
Давайте допоможемо повернутися мобілізованим вчителям на свої робочі місця https://petition.president.gov.ua/petition/147694
Міла
А чому наша профспілка проковтнула язика? Напевно, теж може "напрягтися"? Нехай ініціює запит до ВР цим питанням, виходячи із ситуації у школах, особливо сільських. Чому раніше ніяк не зреагували їх штатні "юристи", як почали мобілізовувати вчителів. Тепер кажуть, що протизаконно, бо норма діяла ще раніше, а воєнкомати втирали, що в умовах воєнного стану це не діє. До кожного закону можна вносити правки. Лиш би мати волю. Пане міністре, ваша позиція яка? Ви стоїте за простого вчителя чи як?
Віра
Потрібно писати електронне звернення, хтось в коментарях вже писав про це, також на сайті Верховної ради теж можна написати звернення. Якщо звернуться більше людей, можливо вже завтра розглянуть це питання.
Ліда
А у відповідь тиша ! Невже ніхто не може відповісти на запитання, як повернути мобілізованого вчителя? Петиція не може набрати 25000 голосів, тому що мобілізованих вчителів не так багато. А дехто навіть не знає , що в нас є такі військомати які мобілізували вчителів!
Олена
Давайте допоможемо повернутися мобілізованим вчителям на свої робочі місця https://petition.president.gov.ua/petition/147694
Олена
https://petition.president.gov.ua/petition/147694 давайте допоможемо повернутися мобілізованим вчителям на свої робочі місця
Павло
Підкажіть будь ласка, чи дае право демобілізоватися закон 7352 вчителю який працює на повну ставку ?
Світлана
Для Павло: Цей закон не допрацьований, він не передбачений демобілізацією вчителів, та в той же час вчителі не повинні бути призвані , з цього робимо висновок що всі вчителі повинні бути поверненні до роботи. Верховна рада не допрацювала закон. І всі директора шкіл не можуть зрозуміти чи можливо повернути мобілізованого працівника чи ні. Чекаємо коли буде роз’яснення цього закону.
Віктор
Для Павло: Згідно законопроекту 7352, для підтримки якого створена електронна петиція, мобілізовані зможуть демобілізуватися - консультувався у юристів. Я теж мобілізований і є працював до війни асистентом (наукової ступені немає). Тому мені складно із телеф викласти відому мені інформацію. Головне зараз для нас це максимально посприяти підписання петиції https://petition.president.gov.ua/petition/163290. Згідно слів автора цієї петиції ще не призваних є 4500 чол. Тобто 2500:4500=6 чол. Тобто кожному кого стосується цей закон необхідно знайти 6 чол. щоб петиція набрала чинності. Думаю що це не складно. Кожний із нас просимо всі освітні заклади які є поблизу щоб вони проголосували. Цим мають зайнятись близькі люди, родичі Але пам’ятаймо що ми є конкурентами. Наші місця у школах, та ін навч закладах займуть донечки і синочки директорів, завкафедр та інші "підмазані" особи... Тому просимо близьких людей щоб вони активізувались і зібрали голоси для петиції
Коментувати
Світлана
Поверніть вчителів до роботи! Не забирайте повноцінне навчання у дітей! Діти і так позбавленні повноцінного дитинства с 24 лютого!
Анастасія
https://petition.president.gov.ua/petition/147694 Це посилання на петицію яку потрібно підписати аби прохання розглянули , тому максимально долучайтеся та допомагайте зібрати потрібну кількість голосів і робіть розголос , мало хто знає що підписання триває уже місяць , залишилося не так багато часу . Все залежить лише від нас !!
Chernovtsy, Gerca
Доброго вечора, вельмишановні українці. Розумійте це, як кажуть Румуни, Аминь. Коли петиція про одностатеві шлюби, набирає голоси, а петиція про повернення освітян за стільки днів навіть не набрала 10000. То куди ми грядемо? Які взагалі у нас цінності? Без Бога нация - толпа, Объеднненная пороком, Или слепа, или глупа, Иль что еще страшней - жестока. И пусть на трон взойдет любой, Глаголющий высоким слогом. Толпа останется толпой, Пока не обратится к Богу! /иеромонах Роман (Матюшин)/.
Олександр
Невже нема тут обізнаної людини,що робити? Повернути освітян до роботи. Допоможіть! Справедливість де? Дія закону де?
Галина
Пишіть електронне звернення. Тут коментарі ніхто на жаль не читає! Допоможіть освітян повернути до роботи!