Харківські студенти поїдуть за півціни

У харківському метро і "Горелектротрансі" вирішили не чекати, коли багатотисячна армія харківських студентів вийде на страйк

Харківські студенти поїдуть за півціни

70 пільгових поїздок (за півціни) на місяць вирішили виділити всім учням вузів, хоча, по підрахунках підземки, вистачило б і п'ятдесятьох. У минулому навчальному році деякі студенти так часто користувалися безконтактними картами, що вчитися їм було ніколи, говорять співробітники підземки. За рік оштрафували 617 чоловік за використання карт не по призначенню, порушники заплатили по 17 гривень. За минулий рік у «нестудентів» забрали 32 карти, повідомив начальник служби пасажирських перевезень Микола Подушка. Карти відбирали після того, як співробітники метро просили пред'явити документи.

З першого жовтня студенти почнуть одержувати нові безконтактні картки для оплати проїзду в метро, картка буде дійсна протягом року. Для одержання картки студент повинен заплатити 8 грн за саму картку, а також поповнити рахунок на 15 грн. Після того, як студент зробить 70 поїздок, а місяць ще не закінчиться, він позбавляється права пільгового проїзду й буде оплачувати повну вартість. На наступний місяць студентові знову нараховується 70 пільгових поїздок.

"Горелектротранс" теж вирішив возити студентів, як і колись, за пільговими цінами. Поки пільговий проїзд в трамваях та тролейбусах обіцяють ввести до кінця цього року, але в мерії думають, як ці пільги продовжити і на наступний рік.

Нагадаємо, що на 11 вересня було заплановано страйк харківських студентів.

Сегодня
10.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів