Київські освітяни отримають премію у розмірі одного окладу

Бюджетна комісія КМДА підтримала збільшення зарплат працівникам культури та виплату одноразової премії освітянам, справа за Київрадою

Київські освітяни отримають премію у розмірі одного окладу

До Дня працівника освіти столичні вчителі отримають додаткові гроші. Рішення про виділення премії для них підтримала вчора бюджетна комісія Київради. Працівникам усіх навчальних закладів запланували виплатити премію у розмірі місячної зарплати. Така традиція у місті діяла вже два роки. Цього року на премію потрібно 85 млн гривень.

Підтримали депутати і запровадження надбавок до зарплати працівникам музеїв, бібліотек та дитячих садочків. Працівникам цих закладів запропонували призначити надбавки. Перший заступник начальника ГУ культури та мистецтв Євген Бондар каже, що нині в музеях і бібліотеках бракує кадрів. "Нині у бібліотеках та музеях працюють переважно літні люди, адже молодь не хоче іти на зарплату у 1,8-2,1 тис. грн",- стверджує чиновник. Надбавку у розмірі 400-600 грн просили для працівників 16 музеїв і 3 міських бібліотек. На це до кінця року потрібно приблизно 3 млн.

Як вже повідомлялось раніше, на 50 відсотків пропонують підвищити оклад працівникам дитсадочків. На це до кінця року потрібно ще 23 млн грн.

Хрещатик
10.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів