Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Бажаю всім невдоволеним дописувачам на сайті відчути "братські обійми " руського народу ( обстріли- руйнування - каліцтва-розпач і відчай)! Може тоді перестанете писати хуйню в коментах! Сидять в безпеці в теплі -з інтернетом- їжею і -плачуть над загубленою долею 1Плювати на те що країна на межі існування! Довбойоби!
Тоня Бондарчук
Для Сергей Лимонов: це сайт про освіту, й всі коменти, кроми твоїх, доречні
Сергей Лимонов
нагадую! у на ВІЙНА ! чи вам все одно? чи хочете ( і чекаєте) на здачу не ЗНО (логічно відтермінованого в умовах війни)- а на здачу ЄГЕ , доречна ти наша!
Drake
Для Сергей Лимонов: Мова йде не про саме ЗНО, а вступ. Навіть при тому, що у нас війна. Всі учні 11 класів не зможуть вступити у ВНЗ. Чисто фізично. Значить потрібен відбір. А відбирати з яким критерієм? Атестат? Звісно ні, бо наша школа теж корумпована, особливо директори. Вступні іспити? Теж ні, бо вища освіта ще більше корумпована. ЗНО є єдиним справедливим шансом оцінити знання учня. Я виступаю за те, щоб ЗНО перенесли десь на липень-серпень. ( В тому випадку, якщо війна закінчиться на той час).
Коментувати
Анна
А якщо написали ЗНО раніше і є сертифікати ,то їх можна використати для вступу в університет , а не писати якесь незрозуміле і неперевірене часом комп’ютерне тестування? Бо інакше всі витрачені сили на складені минулорічні ЗНО підуть туди, куди і "руській воєнний корабль".
Артем
Для Анна: погоджуюся з Вами. Взагалі ситуація не зрозуміла, що робити нам, в яких є вже сертифікати.
Ярослав
Для Анна: я взагалі планував здати ще один предмет в 2022 і використати результати 2021 . Люди , в мене мова і література -175 , географія-194 й англійська мова -167 ! Мене взяли в Шевченка на бюджет з цими балами навіть , а тепер що робити цим сертифікатом? Підтертись?
Коментувати
Ольга
Дивлюсь на свій бакалаврат й хочеться то плакати, то сміятись. 1 курс нормально провчились, потім пандемія й ледве-ледве робоча дистанційка, а теперь кінець четвертого курсу – всі думки не про написання диплому, а про війну. Чесно, я розчарована. Поколінню 1999-2003 треба дати можливість вдруге отримати вищу освіту безкоштовно, бо ця настільки безнайдійна вийшла, що навіть не весело.
Сергей Лимонов
Для Ольга: Поплачь краще над невинно вбитими рашо - фашистами дітьми і жінками з Маріупольського пологового будинку! жива- здорова-руки -ноги на місці -а вона плаче над "втраченим бакалавратом " своїм! Тупа пизда !
Марина Дударь
ооооо. Смотрю ты сам ещё не сдох, кумарик далбаёб. Начинай подихать сидя на ресурсе окупанта сука.
Світлана
Хамло скажене поки свою думку не висре, доти спокою не матиме
Коментувати
Христина
Нехай скасують екзамени у вищих навчальних закладах!!! Чому вступні скасували а екзамени у вищих закладах ні. Студентам зараз взагалі не до навчання, у нас ітак стрес і шок, а ще переживати за екзамени. Ніхто незнає що з нами завтра буде,усі бояться. Зараз такий час, що краще молитись а не вчитись!
Dorian
Для Христина: погоджуюсь. Скасувати всі екзамени для студентів і залишити ще на рік. Так буде справедливо.
Христинаоля
Просто відмінити сесію і все кому та сесія потрібна
Харьковский университет Каразина
Правильно, поставьте нам 82-90 и спасибо. Преподам хорошо и нам нормально
Коментувати