Міська влада проведе профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Урок»

Служба у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради спільно з кримінальною міліцією у справах дітей проведе цілодобові загальноміські профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Урок»

Міська влада проведе профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Урок»

Профілактичні рейди пройдуть 10-12 вересня одночасно в усіх районах столиці на всіх напрямках. Повідомляє прес-служба КМДА.

Головна мета проведення профілактичних рейдів - запобігання дитячій бездоглядності, зміцнення правопорядку серед дітей в столиці, соціальний захист дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Рейд «Урок» покликаний не допустити прогулювання дітьми навчання без поважної причини. З цією метою одночасно в усіх районах міста Києва будуть відвідані комп'ютерні клуби та зали ігрових автоматів. Крім того, будуть виявлятися діти, які перебувають на вулиці у навчальний час. Про таких дітей будуть повідомлятися відповідні заклади освіти та батьки.

У ході рейду «Діти вулиці» будуть перевірені місця можливого перебування безпритульних та бездоглядних дітей (вокзали, ринки, підвали, горища, станції метрополітену та прилеглі до них території). Виявленим дітям буде надана відповідна допомога.

У кримінальній міліції у справах дітей наголошують, що названі рейди також допоможуть виявити дорослих, які використовують дітей у жебрацтві.

Освіта.ua
09.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів