Кожен десятий навчальний заклад в Україні потребує ремонту

За оперативними даними державної санітарно-епідеміологічної служби МОЗ України, матеріально-технічна база загальноосвітніх навчальних закладів України досі залишається недостатньою

Кожен десятий навчальний заклад в Україні потребує ремонту

При цьому планові завдання з підготовки до роботи в новому навчальному році виконуються не у повному обсязі, а лише роботи, які не потребують суттєвих матеріальних витрат. Повідомляє прес-служба МОЗ.

Сьогодні, 5% (512) загальноосвітніх навчальних закладів не відповідають санітарним нормам за площею і набором необхідних приміщень, а кожен десятий заклад (2019) потребує проведення капітального ремонту і реконструкції. Найбільше таких закладів у Харківській області - 20,1 %, Кіровоградській - 17,6 % та Закарпатській - 17,1 % від загальної кількості закладів.

У багатьох закладах разом з капітальним ремонтом необхідно передбачити реконструкцію навчального закладу. Так у Вінницькій області потрібно відремонтувати та реконструювати 83 (8,3%) загальноосвітніх навчальних закладів, а у Івано-Франківській - 86 (11,2 %) закладів.

При цьому фахівці держаної СЕС відмічають вкрай незадовільний матеріально-технічний стан шкіл-інтернатів. Загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням трудового навчання Тернопільської області працює без гарячої води у душових і умивальних, із закритим на ремонт впродовж трьох років спортивним залом. Потребують капітального ремонту мережі водопостачання і каналізування у Гримайлівській санаторній школі-інтернаті, а також у Струсівській школі-інтернаті для дітей с серцево-судинною патологією.

В Запорізькій області впродовж восьми років реконструюється і капітально ремонтується Полтавська школа-інтернат Гуляйпільського району. При цьому, через грубі порушення санітарного законодавства державною санітарно-епідеміологічною службою не погоджено проект реконструкції (планові строки закінчення робіт минули у 2003 році).

Освіта.ua
09.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів