Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
V
отакои!!! МОЗовские педики заднюю включили, чтоль? за что бы додики не брались, все через очко. Быдлота
Людмила
Я взагалі проти обов’язкової вакцинаціїї. Це здоров’я кожної людини і її особиста справа!!!! Але, на жаль, зрозуміла, що думка простої людини в нашій країні, зовсім не цікава можновладцям.
Мала
Для Людмила: ????????????правильно сказано
Оксана
Чому освітяни мають виконувати наказ МОЗ. Нехай би турбовалися, щоб у школах були медсестри і лікарі, щоб школи були оснащені медичними кабінетами, щоб в школах був належний температурний режим,якщо їх турбує так здоров"я вчителів та учнів. Нехай видадуть наказ,що перед самою вакцинацією лікарі перевіряли температуру, міряли тиск та робили безплатні тести. А то людина вакцинувалася, а через 2 дні у неї ковід. Сьогодні ранком передавали, що більша половина депутатів не вакциновані. Чому ж їх не відсторонюють від роботи з їх тисячними зарплатами. А вчителів з 8-10 тисячами треба залишити без зарплати. МОЗ не турбує здоров"я людей, коли вони не в змозі будуть купити собі хліба? А наша профспілка - це пародія. Вона завжди пасе задніх
Олег
Одобрямс. І скільки більшовиків повилазило. І знов готові нищити неугідних...
Коментувати
Прихильник
Я думку думаю, що на горі одні брехуни та шахраї, які тупо порушують все, що можливо порушити й брешуть, шо Бобік скажений направо та наліво! Хреста на них нема!