МОН обговорює зміни до положення про державну підсумкову атестацію

Міністерство освіти і науки України оприлюднило для обговорення проект змін до „Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти"

МОН обговорює зміни до положення про державну підсумкову атестацію

Згідно з новою редакцією наказу планується зараховувати результати зовнішнього незалежного оцінювання як атестацію випускникам навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Загалом атестацію у старшій школі планується проводити з української мови та літератури (обов'язково), математики або історії України (обов'язково) та трьох предметів з інваріантної складової навчального плану за вибором учнів.

Атестацію з математики будуть проходити випускники, які навчалися в класах універсального (безпрофільного), природничо-математичного, технологічного напрямів. Атестацію з історії України випускники, які навчалися в класах філологічного, суспільно-гуманітарного, художньо-естетичного та спортивного напрямів.

Згідно з новим проектом наказу випускники навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які не виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, атестацію проходять за завданнями МОН у навчальних закладах системи загальної середньої освіти.

Повний текст проекту

Освіта.ua
09.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів