Дві українські книги отримали нагороди Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку

У межах XXI Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку відбулося урочисте вручення премій міжнародного конкурсу "Мистецтво книги"

Дві українські книги отримали нагороди Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку

Як уже повідомлялося, Гран-прі цього року отримало українське видавництво "Грані-Т" за книгу Миколи Гоголя "Петербургские повести". Крім того, із Москви Україна привезе ще одну нагороду - першу премію у номінації "Арт-книга" отримало державне видавництво "Мистецтво" за книгу "Нариси з історії костюмів".

Премію директору видавництва "Грані-Т" Володимиру Пузікову вручив Надзвичайний та Повноважний Посол Російської Федерації в Україні Віктор Черномирдін. Він, зокрема, сказав, що видання українського видавництва "Грані-Т" - гарний початок підготовки до 200-літнього ювілею Миколи Гоголя, творчість якого належить усьому цивілізованому світу.

Крім почесного диплому, видавництво отримало від Фонду гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД сертифікат на 1 млн рублів. За ці гроші книга-переможець буде закуплена у видавництва та розповсюджена в країнах СНД. Перший комплект книг поїде до Душанбе, де найближчим часом відбудеться ІІІ Форум творчої та наукової інтелігенції. Книга буде подарована учасникам форуму та бібліотекам і науковим установам Таджикистану.

"Праці "Нариси з історії костюмів" автор Костянтин Стамеров присвятив усе життя, - сказала, отримуючи нагороду директор видавництва "Мистецтво" Ніна Прибіг. - 25 років працював над книгою народний художник України Микола Грох. Це велике визнання їхньої праці".

zaxid.net
08.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів