У Києві відбудеться Всеукраїнський олімпійський урок

На ініціативу Національного Олімпійського Комітету України 13 вересня з 11:00 до 18:00 на Майдані Незалежності та на вул. Хрещатик у місті Києві відбудеться Всеукраїнський олімпійський урок

У Києві відбудеться Всеукраїнський олімпійський урок

Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Леонід Чернівецький. Повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський.

Згідно з розпорядженням КМДА відповідальність за організацію та проведення відкритого Всеукраїнського олімпійського уроку взяв на себе Національний Олімпійський Комітет.

Під час Олімпійського уроку на Майдані Незалежності та на вул. Хрещатик будуть розміщені майданчики, на яких відбуватимуться тренування, ігри, змагання тощо. На цих майданчиках будуть представлені такі види спорту як футбол, фехтування, сквош, шашки та шахи, боротьба (вільна і греко-римська), дзюдо, тхеквондо, бадмінтон, легка атлетика, теніс, художня гімнастка, спортивна гімнастика, бокс, гандбол, бейсбол, софтбол, стрітбол, волейбол, хокей на траві, велоспорт, ролики та скейт.

«У рамках Олімпійського уроку з 7 по 14 вересня 2008 року в столиці відбуватимуться Дні відкритих дверей на усіх спортивних спорудах, урочисті зустрічі з учасниками, переможцями та призерами літніх і зимових Олімпійських, Параолімпійських та Дефлімпійських ігор, провідними спортсменами, тренерами, фахівцями та ветеранами фізичної культури і спорту. Крім того, у всіх столичних школах відбудеться відкритий Олімпійський урок в рамках Олімпійського тижня, що також відбуватиметься з 7 по 14 вересня 2008 року», - розповів Віталій Журавський.

Освіта.ua
08.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів