Василь Тацій переобраний ректором Національної юридичної академії

В Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого пройшли збори трудового колективу вищого навчального закладу

Василь Тацій переобраний ректором Національної юридичної академії

На зборах було проведено конкурс на заміщення посади ректора НЮА ім. Ярослава Мудрого. В результаті голосування Василя Тація було переобраний ректором Національної юридичної академії. Повідомляє прес-служба Харківської обласної державної адміністрації.

Голова облдержадміністрації Арсен Аваков щиро привітав Василя Тація зі знаменною подією та побажав величезних успіхів в подальшій роботі, натхнення та любові і підтримки рідних.

Довідка „Освіта-ua": Василь Тацій - правознавець і громадський діяч. Президент Академії правових наук України (з 1993), академік Національної академії наук України (з 1997), заслужений діяч науки і техніки України (1989), лауреат Державної премії України в галузі архітектури (2001) та Державної премії України в галузі науки і техніки (2004), Герой України (2004).

Народився 13 січня 1940 року. З 1966 р. життя і діяльність В. Тація пов'язані з Національною юридичною академією України імені Ярослава Мудрого (раніше - Харківський юридичний інститут, Українська державна юридична академія), де був аспірантом, старшим викладачем, доцентом, заступником декана денного факультету, проректором з наукової роботи. З липня 1987 р. - ректор Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

Освіта.ua
06.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів