Для київських випускників навчальний рік закінчиться 1 травня

Це дасть можливість випускникам у травні здійснювати підготовку до державної підсумкової атестації і зовнішнього оцінювання

Для київських випускників навчальний рік закінчиться 1 травня

Вичитки навчальних програм у 11-тих класах завершаться до 1 травня 2009 року. Це дасть можливість випускникам у травні здійснювати підготовку до державної підсумкової атестації і зовнішнього оцінювання. Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський.

«Випускники матимуть час підготуватися до випускної кампанії, зокрема до тестування. Цього року такої можливості на превеликий жаль не було. До тестів були включені питання, які діти не встигли пройти за навчальними програмами. Цього навчального року такого не станеться. До початку зовнішнього незалежного тестування випускникам викладуть абсолютно весь матеріал», - сказав Віталій Журавський.

Він розповів, що «новинкою» цього року для школярів буде запровадження нової програми для учнів 1-8 класів, яка розрахована на 12-річне навчання. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Крім того, порівняно новим для школярів є запроваджений нами курс «Християнська етика в українській культурі», що викладається в початковій школі за бажанням батьків», - додав Віталій Журавський.

Нагадаємо, що у серпні з пропозицією закінчувати навчальний у випускних класах 1 травня виступав директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Освіта.ua
04.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів