За тиждень стартує 15-й Форум видавців Львова

11 вересня розпочинається 15-а Національна книжкова виставка-ярмарок «Форум видавців у Львові», яка триватиме чотири дні. Про це повідомляє Львівська міська рада

За тиждень стартує 15-й Форум видавців Львова

Традиційно місцем проведення виставки є Палац Потоцьких. Цього року організатори Форуму видавців спробують закликати вітчизняних видавців та представників книготорговельних організацій до обговорення однієї з найактуальніших проблем, властивих українському книжковому ринкові. Фокусна тема цьогорічної дискусії - статистика та аналіз ринку. В рамках форуму відбудуться конкурс «Найкраща книга Форуму видавців», третій Міжнародний літературний фестиваль «Література в еру мас-медіа», бізнес-форум «Український книжковий ринок. Значення статистичної та аналітичної інформації для ефективного розвитку», перший відкритий чемпіонат України зі швидких шахів серед українських письменників та видавців пам'яті Степана Попеля.

Президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль зазначила, що, на жаль, ніхто в Україні не може сказати, скільки книжок тут видається, а головне - скільки їх продається. Загальна кількість назв не є тим показником, за яким можна визначати читацький, споживацький попит та його пріоритети. І тільки статистика роздрібного продажу може допомогти у такому аналізі.

Цього року Форум відвідає визнаний експерт, письменник, журналіст Лукаш Ґолембєвський, який вже десять років займається статистикою польського книжкового ринку. Спеціальним гостем Літературного фестивалю стане російський письменник, автор «Голубого сала» Владімір Сорокін.

Освіта.ua
04.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів