Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Для початку, дайте можливість освітянам вижити в умовах пандемії, потім про папери думайте. Люди змушені щодня наражати на небезпеку себе і своїх близьких.
Учитель
Для Гість: Для Ігор: Харків,, просять" вчителів оплатити проведення нтернету до кабінетів. 1000 грн.з носа. Щоб не розслаблялись. Потім відзвітують, як місто гроші виділило.
Павло
Для Учитель: опублікуйте у ФБ, Твіттері, Шкільне життя, сайті Педпреса та вкажіть назви закладів- так якісніше буде, ніж тут. Ті дії начальства, про які Ви опублікували, - це кримінал.
Коментувати
Ирина
Типа, бросили кость... Идите, учителки, формируйте коллективный иммунитет дальше, хоть в красной зоне, хоть в какой.
Ольга
Вчителі можуть все. Бумажки писати, зошити перевіряти за дарма, електронні щоденники вести, дистанційне навчання впроваджувати. Бажано все на шару. Бо їм обіцяли зарплату . в декілька тисяч басків.
Галина
Особливо все падає на плечі вчителів інформатики. Вони повинні і дистанційне впроваджувати, і вести Курс школа, і тепер ще Нові знання. Вони ж мають свої уроки як і інші вчителі і за перевірку практичних та контрольних на комп’ютері (а на цю роботу потрібно витратити не одну годину в після урочний час) тай ще підготовка до двох олімпіад. Чому держава впроваджуючи цифрові технології забула ввести посаду адміністратора для обслуговування комп’ютерів та програмного забезпечення.
Павло
Для Галина: а ця Зе"влада" щось пам’ятає , принаймі, про свої обіцянки...
Коментувати