Столична влада просить повернути дошкільні заклади

Столична влада звернулася до Уряду з проханням повернути профіль відомчим дитячим садочкам, що наразі використовуються не за призначенням. Про це заявив заступник голови КМДА Віталій Журавський

Столична влада просить повернути дошкільні заклади

«Ми звернулися до Прем'єр-міністра України з проханням вжити заходів до керівників тих міністерств та відомств, що використовують підпорядковані їм дошкільні навчальні заклади не за призначенням. У випадку, якщо відомчим садочкам не збираються повертати профіль, ми просимо передати їх у комунальну власність. Адже наразі в Києві лишилося 52 дошкільних навчальних заклади відомчого підпорядкування. З них за прямим призначенням використовується лише 13 садочків. Інші або пустують, або здані в оренду комерційним структурам, або навіть продані чи знесені», - розповів Віталій Журавський.

Він наголосив, що якби всі відомчі садочки відновили свою роботу за прямим призначенням, в столиці з'явилося б додатково шість з половиною тисяч місць для дітей, в той час наразі існує гостра потреба у 6 тисячах місць у дошкільних навчальних закладах.

«Від КМДА неодноразово направлялися листи власникам непрацюючих відомчих садочків з проханням передати їх до комунальної власності. Однак у відповідь ми або отримували відмови, або взагалі не отримували відповіді. Лише Національна академія наук України погодилася передати садочок № 510 до комунальної власності після проведення комплексної житлової забудови на вул. Метрологічній», - додав Віталій Журавський.

Освіта.ua
03.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів