Мін‘юст запровадив анонімні іспити при допуску до професії нотаріуса

В Україні запроваджується нова форма іспитів для претендентів на посаду нотаріуса. Як повідомив Міністр юстиції Микола Оніщук, кваліфікаційні іспити проводитимуться за допомогою системи анонімних тестів

Мін‘юст запровадив анонімні іспити при допуску до професії нотаріуса

Така система розроблена згідно стандартів, що запроваджені в європейських країнах, та практично унеможливлює корупційний та протекціоністський вплив на членів кваліфікаційних комісій.

Міністр юстиції наголосив, що анонімна система складання кваліфікаційного іспиту має забезпечити об'єктивність, неупередженість членів кваліфікаційної комісії при оцінюванні відповідей осіб, які складають кваліфікаційний іспит, та запобігати суб'єктивному підходу та корупційним ризикам.

Протягом поточного тижня іспити на основі тестових завдань будуть проведені у містах Запоріжжя та Київ. Зокрема, до складання кваліфікаційного іспиту у м.Києві допущено 138 осіб.

Попередньо тестова система була випробувана в Автономній Республіці Крим, Вінницькій та Сумській областях.

За словами Міністра, тести, письмові задачі та завдання, що входять до білетів, розроблятимуться Департаментом нотаріату та реєстрації адвокатських об'єднань Міністерства юстиції України окремо до кожного кваліфікаційного іспиту. Білети для іспитів кодуються, заклеюються у конверт та скріплюються печаткою. Після оцінювання відповідей членами кваліфікаційної комісії нотаріату, білети розкодовуються членом кваліфікаційної комісії - представником Мін'юсту, після чого ідентифікуються особи, які складали іспит, та оголошуються результати оцінювання відповідей.

Освіта.ua
02.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Тести з відповідями до переліку питань для осіб які виявили намір складати іспит для права займатися нотаріальною діяльністю 2018 https://ispyt-notariat.in.ua/