У Львові видаватимуть електронні студентські квитки

У Львові відкрився перший в Україні пункт самообслуговування в системі НСМЕП (національна система масових електронних платежів) та інформаційний банківський центр у новозбудованому студентському комплексі Львівського інституту банківської справи

У Львові видаватимуть електронні студентські квитки

Інформаційний центр виконуватиме ще й освітню функцію, оскільки стане своєрідним навчальним центром для студентів.

Окрім цього, 243 першокурсники ЛІБС отримають електронні студентські квитки. Це стало можливим завдяки пілотному проекту "Електронний студентський квиток", який реалізували банк "Львів" та Університет банківської справи НБУ. Багатофункціональний електронний студентський квиток єдиного зразка з використанням технології НСМЕП поєднує в собі функції студентського квитка та банківської платіжної картки.

Використання смарт-картки НСМЕП надає можливість видавати електронний студентський квиток на весь термін навчання студента (до 5 років) та оперативно змінювати інформацію в картці щодо терміну дії студентського квитка та пільг його власника (з проїзду на транспорті тощо) та виконувати блокування його використання в разі втрати.

Проект НСМЕП, започаткований Міністерством освіти і науки України спільно з Національним банком України в 2006 р., передбачає впровадження електронного студентського квитка єдиного зразка та створення інформаційно-аналітичної системи обліку та відшкодування пільг, що надаються студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних училищ, на базі технологій Національної системи масових електронних платежів і державної інформаційно-виробничої системи "Освіта", в якому беруть участь 6 вищих учбових закладів України (у містах Києві, Сумах, Львові та Харкові). Після закінчення пілотного проекту планується його поширення та залучення всіх учбових закладів України.

Фото: Анастасія Сироткіна ("Голос України")

zaxid.net
02.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів