Віктор Ющенко: ми високо тримаємо планку народної освіти

Сьогодні, 1 вересня, у День знань, Президент України Віктор Ющенко взяв участь в урочистому відкритті новозбудованої школи на Київщині. У своєму виступі Віктор Ющенко відзначив, що відкриття нової школи є ще одним свідченням уваги до освітянської сфери

Віктор Ющенко: ми високо тримаємо планку народної освіти

У цьому контексті Президент висловив свою повагу до українських вчителів. «Переконаний, це одна із найвеличніших професій», - сказав він, наголосивши, що як Президент докладає усіх зусиль для підвищення статусу українських педагогів та національної школи. «Саме українська школа та вчитель дають ті засади конкурентноздатності і суспільства, і економіки, і людини, які потрібні сьогоднішньому світу», - зауважив Віктор Ющенко.

Президент також наголосив на важливості патріотичного виховання в українських школах, оскільки так, за його словами, «формується коріння сильної, самодостатньої держави». «Я хотів би, щоб кожна дитина, яка сьогодні переступає поріг української школи, виходила з неї мудрим патріотичним громадянином... і приносила на багато років наперед користь своєму рідному краю, своїй Батьківщині», - сказав Президент.

На першому уроці, який був присвячений 1020-річчю Хрещення Київської Русі, Президент поспілкувався з учнями. Повідомляє прес-служба Глави держави.

Довідка

У Хотівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» навчається понад 500 учнів. Цього року там вперше сіли за парти 62 дитини. У школі працює 55 вчителів, з яких 17 у різні роки були її випускниками. Проектну документацію на добудову Хотівської школи було підготовлено ще 1993 року. Активне будівництво нового приміщення розпочалося з 2003 року. Загальна кошторисна вартість будівництва становила понад 24,6 млн. грн.

Освіта.ua
01.09.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів