Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Слуги чего???
Новосадиха,говори прямо: в сёлах школы закрыть,садики закрыть,всех из района возить в одну " опорную" школу. Час " икс" для села настал: геноцид по полной программе,сделать непригодной жизнь в селе( закрыв всю социальную сферу пол прикрытием децентрализации и новых ОТГ), народ сам разбежится. И эти депутатишки из ВР ещё " открывают" свои рты на Советскую власть?
Ярослав Мудрий
Чи є в світі міністр , який вважає, що в країні забагато шкіл чи вишів, забагато грошей на освіту!?? Це де не опалюють, не кормлять дітей, розвалені гуртожитки, професори - безхатченки , аудиторії, як після війни ....
Мілена
Для Ярослав Мудрий: Ваша правда. Після війни відкривали школи як тільки звільняли територію. Зберігали і примножували те, що мали.А ці реформатори розвалюють останнє. Села не треба, шкіл не треба. Треба чисто земля, без населення. Медицину прореформували, а вони не вимирають. Давай ще й школи реформуєм , децентралізуєм, розвалим .Може самі повтікають, а землю продамо без перешкод. Утримують методичну службу, інститути вдосконалення, райво, облуно і т.д.Купа грошей витрачається на нікому не потрібні інституції, які паразитуюють на школі і вчителях.. Вони потрібні? Хіба людина з вищою освітою не здатна до самовдосконалення і саморозвитку. Розженіть їх, та й побачите скільки коштів вивільниться. А вони нехай ідуть у школи працювати, якість освіти піднімати. Вони ж знають як, вчителів же навчають, дихають їм не дають вільно, бо треба ж довести, що без них же ніяк не можна. Прикриваються тим, що все для дітей, для їх майбутнього, а насправді діти нікому не потрібні , ніхто про них взагалі не думає, бо щоб дума...
Похитун Олена
У Європі не школи скорочують, а корупціонерів від освіти. Вчителі несуть на собі тягар так званих "реформ". Їх грузять і знову грузять непотрібними, окрім чиновників, звітами. Але, що дивного,ми ж - аграрна, колоніальна країна, де освіта, по великому рахунку, не потрібна.
Євгенія
Коли нарешті закінчиться цей терор... Усякі "коболєві" жирують, депутати шукають "дівах",У країні правлять ненаситні олігархи. Школам підручників не вистачає, нормального харчування, медичного обслуговування. Чим так завинили ті нешасні діти, яких хочуть кожен день "маринувати" голодних, холодних у автобусаз далеко від тепла, ВІД ДОМУ. шАНОВНІ МІНІСТРИ, зробіть ви такий "подарунок" своїм нащадкам. Ви відправили б ще усіх на Соловки. Може, тоді б нарешті задовольнилися.
Коментувати