Єхануров пропонує створити в кожній області ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Міністр оборони України Юрій Єхануров ініціює створення ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою в кожному обласному центрі України

Єхануров пропонує створити в кожній області ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Про це він заявив сьогодні на офіційному прийомі переможців і призерів Олімпійських ігор у Пекіні, які у складі національної збірної України представляли Збройні Сили, передає УНІАН.

Кажучи про необхідність створення в Україні олімпійського резерву, Єхануров відзначив, що для цього можна і потрібно використовувати можливості системи військово-патріотичного і фізичного виховання молоді.

 «Я надіслав лист Президентові України з пропозицією створити в кожному обласному центрі ліцеї з посиленою військовою і фізичною підготовкою. Це на додачу до тих 16 учбових закладів подібного профілю, які вже існують. А у великих регіонах України необхідно створити і по декілька таких ліцеїв», - сказав Єхануров.

При цьому він відмітив, що розвиток військового спорту і реалізація заходів щодо військово-патріотичного виховання вимагає значних додаткових фінансових вкладень. «Я реаліст. За наступний бюджет продовжуються важкі бої. Але система військово-патріотичного виховання є серйозною базою для олімпійського резерву, і її необхідно розвивати», - заявив міністр.

proUA.com
30.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів