Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Николай
Ух и морды сытые противные - точно детскую кровь пьют!
Светлана
Факт: родители ждут окончания каникул, чтобы быстрее от детей отдохнуть. В семье с одним ребенком: "ничего сделать не можем". Приходите поработайте - если до летних каникул доживете- Вы герой. У нас молодой парень пришел, проработал 1 месяц и уволился! Сказал, что лучше в армию пойдет( и это во время АТО)
Наталья
Для Светлана: В Польшу он поехал яблоки собирать.
Коментувати
Совесть учителя
Зарплаты "мизерные" - так вы же все лето не работаете, плюс каникулы в течении года, плюс карантин - все оплачивается.... Твари наглые на шее народа!
Виконт
Для Совесть учителя: Так завидуешь учителям, так почему не пошел работать в школу? Получал бы мизерную зарплату, летом отдыхал на Мальдивах и был бы доволен! Но туповат наверное? Но очень завистный человек. Хотя чему там завидовать? Moron
скептик
За свой счёт по субботам и воскресеньям посопровождай детей на олимпиады, турниры, конкурсы, отвечая за жизнь школьников Поубирай с ними класс каждый день после уроков в твоё свободное время после уроков, пообщайся с родителями , на каникулах организуй мероприятие, экскурсию ....
Екатерина
Четыре олимпиады моей дочке на шею повесили, готовимся сами дома, а эти суки- учителя медали потом себе цепляют.
Коментувати
Толик с общества
Порой мне кажется что учителя какие то тупорылые. И это они воспитывает молодежь? Не удивительно почему молодежь такая недальновидная и необразованая. Раз все сообщество работников образования не может выдвинуть правительству логично обоснованных требований, то о каком развитии нации говорить?
Студент
Учителі дійсно такі тупі, чи це мені тільки так здається? Чого вартими будуть ті їх сміхотворні вимоги у гривнях, якщо долар скакне до 50-60 грн., а тарифи піднімуться у 5-6 раз?
Solomon
Для Студент: ОТ ДУЖЕ ЦІКАВО ХТО ЦЕ МІНУСУЄ АБСОЛЮТНУ ПРАВДУ, ЯКУ НАПИСАВ СТУДЕНТ? ЩО ЦЕ ЗА ПЕРЕВЕРТНІ?
Коментувати
пані Вікторія
Учителі дійсно, особливо у маленьких містечках, залежні від адміністрації, бо роботи іншої немає. Тому не всі підуть страйкувати. Ми боїмося щось сказати вголос на роботі, не те що страйкувати.
Ламберт
Для пані Вікторія: Нуль самоповаги у Вас. Перелякані всі якісь. Готові тільки за їду працювати. Ні, щоб спільно змінювати країну і відстоювати свої права на гідну оплату праці. Таке враження, що за Вас хтось має робити зміни? Чи Ви думаєте, що Ви ще встигнене застати гідну оплату праці нічого для того не роблячи? А час то йде і нічого не змінюється. І яку державу Ви залишете дітям? Дорогу осилить ідучий, а не боягуз.
Вiкторiя Семенiвна
Ми обирали владу, щоб потiм з нею боротися... Сумно....
Местный
Для пані Вікторія: "мы не рабы, рабы немы" (с)
Коментувати
Ламберт
Походили, покричали, а толку від такої акції - нуль! Тут потрібен загальнонаціональний освітянський страйк, а не ця пародія!
Вчитель
Для Ламберт: ви дійсно вірите, те що більшість педагогів спроможні виступити проти адміністрації і розпочати страйк. Три ха ха. Вони безперечно підтримують підняття зарплати, але краще нехай хтось інший пострайкує, а вони почекають " кабы чего не вышло"
Ламберт
Для Вчитель: Ну так вам значить можна ще зменшити зарплату, ви і так проти не будете "кабы чего не вышло". Така пасіонарність освітян і їх рабська психологія це просто жах. І це ви виховуєте майбутню молодь? На кого вона має рівнятися і що переймати у вас? Може сміливість і принциповість? Аж ніяк! Тому немає чого обурюватися, що в нас комунальні послуги високі, що в нас рівень життя поганий і т.д. Раби мають жити в бараках! Немає самоповаги у вас, тому не дивуйтеся, що вас зневажають!
Парторг
Освіта завжди служила владі.
Коментувати