Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Заспокойтесь, "білим" зняли 2 надбавки 20 і 30 відсотків. Загалом -50 відсотків зарплати - подарунок до нового навчального року.
Лінива кішка
Для Учитель: Нічого їм не зняли.
Коментувати
Учитель
Що ж виходить? Педагоггів поділили на білих і чорних. Білим дали доплату 10%, а чорним - ні. Тоді зніміть з білих 5% і дайте надбавку всім!!!! Скільки ж буде продовжуватися це знущання? На сьогодні вчитель найбідніший з усіх працюючих. І ви хочете якісної освіти?
Владимир Белый
Бо треба гроші на підтримку приватного бізнесу депутатів місцевих рад та ВР України?
Alisa
Вистачить з педагогів підвищення.. вони в Україні не єдині представники, які надають бюджетні послуги..
ми
Профспілки аууууууууу, де вииииииии. Ви ж так добре "дбаєте" про вчителів. Знову бла, бла, блааааааааа
Ви
Для ми: а для кого то вони відповідь дали? хто їх ще запитує окрім профспілок? ото ж бо! хоч хтось їх тормосить!!!
Валентина
Якщо розвалять профспілки то наіть ніхто не спитає чому такий стан справ ? Чекаємо всіх хто невдоволений на акції 9 жовтня о16 00 на майдані !
Коментувати
Педагог
Закон, як дишло - куди повернеш, так і вийшло! А стосовно освіти в України можна сказати одне - повна відстуність чіткості та порядку через відсутність відповідальності, перш за все у наставників (МОН)
Ха-ха
А зарплата депутатов и их непонятных " помощников"по 30 с лишним тысяч-это самое ТО! Без сертификаций,курсов и др.Зато с льготами,санаториями,оплаченным жильем. А ставка молодого учителя-специалиста( 3400), которая меньше ставки уборщицы( 3800)( уборщиц обидеть не хочу,но уровень ответственности разный)- вообще без комментариев!Да ещё если субсидия не положена-вообще не стОит идти в школу за такие деньги.
Вчитель математики
Для Ха-ха: І це не дивно. Просто знайдіть на ютюбі відео "Бидло - це найкращий електорат" і вам усе відразу стане зрозумілим.
Коментувати
serj
От вам і пшик з нового закону Про освіту