Київським інспекторам ДАІ дозволили вимагати щоденники у школярів

За узгодженням з Головним управлінням освіти і науки Києва, школярам, які порушуватимуть правила вуличного руху, інспектори столичної ДАІ робитимуть такий запис в щоденники: „Шановні батьки! Ваша дитина порушила правила дорожнього руху. Зверніть увагу"

Київським інспекторам ДАІ дозволили вимагати щоденники у школярів

Як повідомили у Відділі зв'язків з громадськістю Управління ДАІ Києва, Департамент Державтоінспекції з 20 серпня по 20 вересня проводить загальнодержавний рейд „Увага! Діти на дорозі!". Щоб нагадати дітям про правила вуличного руху, розповісти юним пішоходам, як потрібно поводитися в різних дорожніх ситуаціях, співробітники ДАІ разом з вчителями проведуть Єдині уроки дорожньої грамоти.

Як повідомив перший заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України - начальник столичної Державтоінспекції Анатолій Сіренко, впродовж вересня більшість столичних шкіл знаходитимуться під пильним спостереженням патрулів ДАІ. Щоб заохочувати малюків дотримувати Правила дорожнього руху, за замовленням столичної Державтоінспекції вже виготовлені спеціальні значки, які автоінспектори вручатимуть дітям, які правильно переходять дорогу.

Також в перші дні нового навчального року проходитимуть присвячення і одержать відповідні посвідчення юні інспектори руху. Це - учні молодших класів, які висловили бажання приєднатися до кружків юних помічників ДАІ.

proUA.com
29.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів