Зарплата працівників Київської дошкільної освіти зросте на 50%

У Київраді ініціюється введення муніципальної надбавки до заробітної плати всім працівникам дошкільної освіти у розмірі 50% від окладу. Про це заявив депутат Київради, заступник голови КМДА Віталій Журавський

Зарплата працівників Київської дошкільної освіти зросте на 50%

«У сфері столичної дошкільної освіти працює 17 тис. 100 осіб. Це і вихователі, і помічники вихователів, і медичні працівники, і двірники, і охоронці, і комірники. Тобто, це ціла «армія» людей, які, на превеликий жаль, сьогодні мають невисоку заробітну плату. Нагадаю, що раніше ми встановили муніципальну надбавку для працівників дошкільних навчальних закладів у розмірі 20% до окладу, однак на сьогоднішній день, у зв'язку з інфляційними процесами, цю надбавку слід збільшити. Ми пропонуємо ввести муніципальну надбавку абсолютно для всіх працівників дошкільних навчальних закладів у розмірі 50% від окладу до заробітної плати і просимо депутатів Київради підтримати нашу ініціативу. Я думаю, що всі фракції погодяться з нами, адже всі мають дітей, онуків, всі бажають для них якісної освіти», - зазначив Віталій Журавський.

За словами Журавського цього року до дитсадків підуть близько 100 тис. дітей, це значно більше, ніж у минулому. Попит на дитячі садочки постійно зростає, це відбувається через ріст народжуваності, міграційні процеси тощо.

«Київ - це своєрідне місто, тут живе безліч багатих людей, які можуть собі дозволити наймати кращих вихователів для своїх дітей, які працюють у них вдома. І ці вихователі в середньому отримують близько 2 тис. доларів США щомісяця. Тому ми маємо зробити все, аби заохотити фахівців до роботи саме в дитячих садках», - сказав Віталій Журавський.

Надбавку у розмірі 50% від окладу планується ввести з 1 вересня 2008 року. Ціна питання - понад 23 млн. грн. з міського бюджету.

Освіта.ua
28.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів