Київ забезпечив оздоровлення 140 тисяч дітей

Як повідомляє прес-служба КМДА на дитячу оздоровчу кампанію 2008 року з міського бюджету було виділено майже 33 мільйони гривень та понад 13 мільйонів - з районних бюджетів

Київ забезпечив оздоровлення 140 тисяч дітей

Крім того, залучено значні спонсорські кошти, державні тощо. За попередніми даними Головного управління у справах сім'ї та молоді, близько 140 тисяч столичних дітлахів було оздоровлено в різних курортних зонах України цього року, це майже 58% від їхньої загальної кількості.

Особливу увагу цього року приділили відпочинку дітей соціально-незахищених категорій: сиріт, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей.

Важливо зазначити, що протягом літа позашкільні навчальні заклади міста забезпечували роботу гуртків, спортивних секцій, проведення туристичних походів, екологічних та краєзнавчих експедицій, літніх спортивних змагань тощо. Міською владою була організована робота 215 дитячих оздоровчих таборів відпочинку з денним перебуванням на базі навчальних закладів Києва, в яких побували 15,1 тисячі школярів.

Освіта.ua
28.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів