Кількість першокласників збільшиться вперше за 10 років

Про це повідомив начальник управління освіти і науки в Івано-Франківського міськвиконкому Михайло Верес

Кількість першокласників збільшиться вперше за 10 років

За його словами, в Україні з 1991 року спостерігався демографічний спад. За цей період у державі закрили майже 1 тисячу шкіл.

В Івано-Франківську за останні 10 років кількість учнів, які навчаються в школах, зменшилась майже на 10 тисяч. Лише шість років тому, як зазначив Михайло Верес, народжуваність почала зростати. Тому в Івано-Франківську цього року до першого класу піде більше дітей ніж торік. За парти івано-франківських шкіл сяде більше двох тисяч першокласників.

Зі слів Михайла Вереса, зараз міська влада намагається збільшити кількість дитячих садків. Торік, вперше за останні 15 років, у місті було відкрито дитячий садок на 10 груп. Цього року доводиться додатково відкрити ще 13 груп, аби охопити дітей Івано-Франківська дошкільною освітою. Попит на місце у дитсадку постійно зростає, тому з нового року влада розпочне будівництво ще одного дитячого садка та розгляне можливість відкриття дошкільних закладів у п'яти приміських селах.

За офіційними даними, в області дошкільною освітою охоплено 32% дітей, у Івано-Франківську - 74%. Відповідний Указ Президента регламентує, аби цей показник не був нижчим за 75%.

zaxid.net
28.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів