Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
imteacher
Сподіваємося , що новому міністру, нарешті, вдасться звільнити школи від гніту методичних центрів, бо це рудимент радянської системи навчання. Цих п’явок давно пора позбутися. Ще й яка економія для бюджету буде!
Olga Trachuk
Для imteacher: Ото б була, на думку багатьох, найкраща, найсуттєвіша реформа!
Кузьміч
Загляньте сюди http://nmk-pto.inf.ua/index.html - здуріти можна!
unforgiven
Шановний imteacher, рудименти радянської освіти: класно-урочна система, атестації, сертифікації, перевірки, ліцензування, догани, звітність, ведення непотрібної документації... Так, в той час, школи забезпечували всім необхідним, були нормальні програми та підручники, учнів привчали до відповідальності, вчителі мали права. Зараз цього нема, зате показовість і популізм на голій ниві зашкалюють... Вам може видатися дивним, але п’явками визнають учителів. Як в анекдоті про міст і про сторожа!!!
Коментувати
Родион
Міняються прем’єри, міністри, але що з того вчителю. Непорушною залишається з часів Брежнєва корумпована середня ланка освітянського чиновництва. Для них, незамінимих навіть перебування на посадах до 65 років продовжили. Про який прогрес Ви, пані Ліліє говорите? Досвід? Досвід чого: корупції, хабарництва, кумовства, марнотратства? В часи СРСР чиновники хоч з людьми вміли спілкуватись, а тепер тільки свої інтереси бачать в будь-якій справі. В фінансових, кадрових та інших управлінських питаннях давно склались неформальні відносини: телефонне право, "ти мені - я тобі", "а що я з цього матиму". Пані Ліліє, 40% опитаних, в тім числі і я підтримують Ваше призначення. Але чи побачить вчитель реальні зміни на місцях?
1
Для Родион: Вже живемо по-новому, а ви ще й змін хочете. Куди ж іще...
unforgiven
Для Родион: Не тіште себе ілюзіями. Народжений повзати, літати не буде. А, тим більше, ефективно керувати освітньою системою. Руйнувати, без проблем... Що стосується часів Брежнєва, ви праві на 100%. Совок як був, так і залишився. Відбувається лише імітація реформ, шляхом руйнування пам’ятників, перейменуванням вулиць та населених пунктів, знищенням всіх позитивних рис (вони були!!!) радянської системи.
так
Для 1: знущаєтесь?
Коментувати
Школа
"Вона є одним із авторів нового Закону "Про освіту". І цим все сказано. Про які ПТУ тут шановні говорять, про яку сільську школу. Ви прочитайте той калавардак з типами навчальних закладів, які ними запропоновані. Ще одна прийшла, щоб усе зламати... Ну і про сертифікацію вчителів не забудьте. Також у новому законі прописала. І як наслідок про те, що пишуть освітянські видання: "лише 1/3 вчителів залишаться після реформування галузі на робочих місцях". То де ви (і я також й про себе задумуюсь) будемо за такого МІНІСТРУВАННЯ??????
Олена
Для Школа: На те Ваша "правда"! Нехай невігласи, що купили диплом учителя за кабана, або вступили до ВНЗ за принципом "хоч сюди всунуся" будуть калічити дитячу свідомість.
!!!
Для Олена: Невігласи, які купили диплом учителя за кабана, ніколи не підуть працювати в школи. Тому, що аналогічним способом на контролюючі, керівні або методичні посади вони можуть влаштуватися без проблем. Там відповідальності ніякої. Отримуй зарплату, вставляй палки в колеса учителям (навчальними програмами, непотрібною документацією, конкурсами, підручниками, зошитами) і головне, критикуй, які вчителі "хороші"... А вони, освітні чиновники, так піклуються про "якість" освіти, що готові закрити половину шкіл і розігнати дві третини учителів.
Світлана
Чиста правда. Той, хто купив диплом за кабана працює методистом, завучем, директором і т.д.
Коментувати
Бакалов Валерій
У 2004 році спілкувався з Гриневич Л. по питанням зовнішнього незалежного оцінювання. Вже тоді займала державнецьку позицію. Молодець, що дотиснула і впровадила в Україні дуже потрібну новацію. Бажаю успіхів на міністерській посаді.
глухий
Для Бакалов Валерій: дотиснуть всіх
Коментувати
Тарас
МОЖЕ ВЖЕ НА ЦІЙ ПОСАДІ ВИПРАВИТЬ СВОЮ ПОМИЛКУ- В ЧАСТИНІ 6 СТАТТІ 44 ЗУ "ПРО ВИЩУ ОСВІТУ" ЗАМІСТЬ СЛОВА помножена НАПИШЕ помножених. БО ДОТЕПЕР КОНКУРСНИЙ БАЛ ПІДРАХОВУЮТЬ НЕВІРНО (ПРОТИЗАКОННО). Хоч вона хімік.
Іван
Для Тарас: Та ще й рік тому в цю частину впихнула успіхи і п/курси (сума К=1), що підняло до небес платні курси, збивши з пантелику всі ВНЗ ( див. Правила прийому до НаУКМА). А чому зараз ще невідомо кількість бюджетних місць ? Нема часу, щоб "довести" (продати)? А учні предмети ЗНО вже вибрали.
Коментувати
тісамограблі
Дуже прилизанокрасиво вміє говорити. Цим і взяла. Хотілося б на цій посаді бачити "земну"людину, яка реально розуміє стан справ в освіті, особливо середній, особливо на селі. А ці апологети знищення сільських шкіл є справжніми "ворогами українського народу"!
освітянка
Для тісамограблі: ви праві на 200 %
Коментувати
Петрівна
Кремене- Вакарчуко- Табачнико- Квіто пережили - і цю переживем. Вчителем школа стоїть. А міністири - так...приходять і уходять, приходять і уходять.
поживём - увидим
и программы, и зарплаты, и свободу, и систему...
Vladimir Zvan
Какая разница кто министр. Экономика - показатели как в Африке. Поэтому хоть ангела министром поставь ничего хорошего не будет.
Татьяна Сердечная
Для Vladimir Zvan: возможно программы изменят на более адекватные возрасту детей
Vladimir Zvan
Таня та это правительство до осени.
Татьяна Сердечная
Для Vladimir Zvan: Владимир, причесать программы под детей специалистам неужели времени не достаточно?
Коментувати
Іван
Отож і чекаємо ВЖЕ хоч якихось рекомендацій щодо оргонізованого закінчення навчального року в 11- класах. Чомусь усі мовчать, роблять вигляд, що і так все зрозуміло. А має має бути правильно - проведення ДПА та виставлення річних оцінок. Чи в міністерстві самі не знають
віз і досі там
вже кільки їх змінилося... а результатів для вчителів - нуль(
Обурена
Значить, пролізла-таки... Такі вміють призвичаюватися до всього
Я пам"ятаю як радувались за Квіта
Я не почув від цієї.... не буду називати слово, коли вчитель перстане відчувати себе злиднем з африканською зарплатою. Ось тільки після економічної мотивації для вчителя, я повірю, що в Україні почались зміни в освіті, а поки що все як завжди -бла, бла, бла
не плохо
Самодостаточный человек, имеет свое мнение,- одна отстаивала систему ПТУ, не находя "силовой" поддержки от чиновников МОН. Вот так и в школе: молчальников "пруд пруди"- как говорят в народе. Сил и удач в работе.
Вчитель
При янеку вона постійно говорила.що вчителям не доплачують згідно тарифних розрядів.Питання зараз вже все доплачують особливо зважаючи на курс?
Кааааак не доплачивают?
Для Вчитель: Да вот так. Вот уж ДВА года никто НЕ доплачивает НИЧЕГО. Киев в расчёт не берём - их держать будут, чтобы НЕ поднялись. Всё логично
минус
Для Кааааак не доплачивают?: поставила та, которой "доплачивают".Чоть бы сказала где же так хорошо живут
Коментувати
Мирослав Костенко
Лілія Гриневич - найдостойніша кандидатура на цю посаду. Знаний фахівець, інтелектуал, високопорядна людина. Успіхів Вам, Ліліє Григорівно!
Льоня
Для Мирослав Костенко: І вам в плані лизання ж..п
Aleksandr Boichenko
Для Мирослав Костенко: Цікаво, якій Лілії Ви бажаєте успіху? Наскільки я знаю, вона - Лілія МИХАЙЛІВНА! ))
Мирослав Костенко
Для Льоня: Що ж ви так "геройськи" ховаєтесь за ніком? Звісно, з-за рогу гавкнути - це ж таки "звитяга"!
Коментувати
Abit
Черный день для украинской системы образования.
Олександр Лавор
"Вона створювала систему зовнішнього незалежного оцінювання в Україні" - сама створила?
не плохо
Для Олександр Лавор: Да ви шо? А чого тоди другие робили? Видпочивали?
Коментувати
Сергій
Це дуже приємно!!! Ліліє Володимирівно, врятуйте коледжі та технікуми України!!!! не спускайте їх до рівня ПТУ, адже це дуже важлива освітня ланка, яка готує вкрай необхідних фахівців для народного господарства України!
Льоня
Для Сергій: Готуй язик для лизання ж.п. Молодець. Головне вчасно привітати.
Оксана
Для Льоня: у царів були шути, у міністрів - власні тролі
Aleksandr Boichenko
Для Сергій: Володимирівна?? А це хто? ))
Коментувати