Чернівецькі школи готові до навчального року

"Всі діти розпочнуть навчання вчасно - 1 вересня", - зазначив заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Борис Баглей

Чернівецькі школи готові до навчального року

Всі школи, які знаходяться в постраждалих від повені місцевостях, за виключенням трьох, готові до початку навчального року. 230 дітей які навчаються в цих школах 1 вересня сядуть за шкільні парти в МДЦ "Артек".

"Також згідно з рішенням Кабміну кожній дитині з постраждалих внаслідок повені районів, яка підпадає під 1-3 категорію, на придбання всіх необхідних для навчання речей виділено одноразову грошову допомогу в сумі 1 тис. грн.", - заявив начальник Головного управління освіти і науки ОДА Борис Деркач.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА одночасно розробляються механізми придбання 22 шкільних автобусів для районів, що зазнали шкоди під час стихійного лиха. Окрім того, школи, що знаходяться в місцевостях, оголошених зонами стихійного лиха, отримають 22 кабінети хімії, біології та фізики вартістю 180 тис. грн. кожен.

Щодо студентів з постраждалих від паводку територій, які належать до 1-3 категорій, вони мають змогу навчатися на держзамовленні, тобто будуть переведені з контрактної форми навчання на державну. Вже поступило 700 таких заяв і їх прийом ще триває.

Освіта.ua
26.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів