У Раді пропонують уряду поліпшити фінансування освіти

Парламентський Комітет з питань науки і освіти надав уряду пропозиції з фінансування освіти у 2016 році

У Раді пропонують уряду поліпшити фінансування освіти

Парламентським Комітетом з питань науки і освіти опубліковано рішення про розгляд комітетом проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики), проекту закону про Державний бюджет України на 2016 рік, проекту закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо узгодження норм Бюджетного кодексу зі змінами до галузевого та податкового законодавства).

За результатами розгляду, Комітет з питань науки і освіти, пропонує повернути зазначені проекти законів на доопрацювання. Рішення комітету також містить пропозиції, що мають бути враховані урядом при доопрацюванні законопроектів.

Як відомо, голосування щодо проекту закону про Державний бюджет України на 2016 рік та супутніх законопроектів має відбутись у парламенті найближчими днями.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З РІШЕННЯМ КОМІТЕТУ

Освіта.ua
23.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Голосzнарода
Збереження робочих місць для чиновників освіти в різних райно, міськно, департаментів освіти, в інститутах оппо вирішили зробити за рахунок закриття сільських шкіл. Це аморально позбавляти тисячі найбідніших селян конституційного права на освіту тільки для того, щоб зберегти робочі місця непотрібним чиновникам. Мова йде не про низькопрофесійних сільських вчителів, адже ті ж самі освітні чиновники не є теж високопрофесійними, мова йде про право на освіту для бідних сільських дітей. Якщо треба економити в освіті, то правильно буде поскорочувати всі відділи освіти, залишивши замість зграї чиновників одного-двох із комп’ютерами, які будуть справді цілі дні займатися роботою. Треба позакривати інститути оппо, а залишити лише один кабінет із 4-5 чиновниками, які будуть складати графіки, плани, організовувати стажування вчителям області. А сертифікацію (атестацію) здіснювати раз через 10 років, збільшити термін вдвічі, що дозволить значно зекономити кошти.
Голосzнарода
Для Голосzнарода: Мається на увазі, що збережені чиновники будуть організовувати можливість сільським дітям отримувати освіту в найближчих школах, організовувати доїзд, складати графіки індивідуального навчання, курси для дистанційного навчання, проте вони не будуть цього робити, а будуть тільки посилатися на міністерство. Проте чиновники міністерства не зможуть приїхати і працювати за всіх локальних чиновників. Як зараз освітні чиновники нічого хорошого не роблять для освіти, навряд чи вони почнуть це робити із нового року. Чому саме сільсьскі школи позакривати: бо чиновники інститутів оппо завжди недолюблювали сільських жителів, називаючи їх малоосвіченими та погановихованими, а ще бідними. Тому високоморальні освітні чиновники, щоб зберегти собі робочі місця, вирішили позбавити права на освіту найбідніші верстви громадян України.
Пф-ф-ф
Для Голосzнарода: Тихо сам с собою я веду беседу )))
Голосzнарода
Для Пф-ф-ф: В олин коментар не поміщається...
Коментувати