Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
надія
Чи за дурнів нас мають,чи дійсно ми таки дурні,що дозволяємо їм з нас так потішатися
совесть
Святий Миколаю! Допоможи Українському народові здійснити реформу освіти заради світлого майбутнього країни! Дай розуму ТИМ, хто втратив відчуття реальності, НАЦІОНАЛьНОЇ ГІДНОСТІ й орієнтується лише на спливаючі терміни, посади й рейтинги, а не глибокий зміст розроблюваних стратегічних документів! Заступи простого ВЧИТЕЛЯ від НАСКРІЗЬ БРЕХЛИВОГО директорсько-адміністративного тиску! Дай бідним ДІТЯМ не лише надію, а й доступ до якісної безкоштовної за Конституцією освіти!
Zinger
Для совесть: Амінь!!!!
Коментувати
пример
Работала на полставки учителем англ. яз, зарплата около 700 с копейками в месяц, уволилась через три месяца, получив платежку о квартплате почти в 2 тыс. грн., решила, что этот кретинизм мне, молодому специалисту, не нужен, устроилась на фирму, довольна и чхала я на их реформы и школьную убогость
Симон Петлюра
Учителі і учні від такого фінансування нічого не отримають: ні знань, ні підручників, ні гідних зарплат. В запропонованому бюджеті немає жодних стимулів працювати і вчитися.
Шиншилла
Вот поэтому-то и принуждают участвовать в олимпиадах и конкурсах - "финансирование" срочно отмыть надо.
Редиско
"На рівні минулого року залишилося фінансування олімпіад та конкурсу "Вчитель року". Правда? А когда оно было, это финансирование? Моя коллега из другой школы, которую вынудили поучаствовать в этом конкурсе, в процессе подготовки сама из своего кармана платила своей завучу за использование компьютера в школе, за распечатки, за "помощь" в оформлении специальной папки, которую нужно предоставить на конкурс, за потраченное завучем время... Я уже не говорю о стрессе, которому подвергается кандидат! Так в чем состоит финансирование, просветите невежду!
ничего себе.
Для Редиско: вот это "учитель". Таких гнать из школы надо,вместе с её завучем
Анна Заречная
А что это означает вот это "учитель"? Вы бы хоть побыли бы на ее месте, а потом гнали!
salka
Как можно "вынудить" участвовать в конкурсе?
Коментувати
Голосzнарода
Система освіти та освітяни всіх рівнів вперто опираються реформуванню. Зрозумійте ж нарешті, немає жодного сенсу консервувати складену бюрократичну схоластичну систему в сфері освіти, бо ніхто у світі не буде її фінансувати, вона зовсім невигідна. Емігрантів в Європі та Америці самі научать, для того, щоб відправляти солдат в Сирію, їм освіта непотрібна, Путіну розумні укранці теж непотрібні, бо вони непокірні. Вам здається, що ще ось рік просидите без реформ, одні до пенсії допрацюють, інші на пенсії попрацюють, треті згрибуть копійки, щоб якось протягнути, але нічого не вийде, бо наступний КМ вже не буде вам платити зарплати, йому не буде де взяти кошти. Ваша впертість приведе Вас до того, що вже весною перестануть платити зарплати, а всю країну до долара по 70-80 грн. Хоча, куди правду дівати, це справедливий історичний процес.
совесть
Для Голосzнарода:Досить тисячі голодних звинувачувати в тому, що не радіють від почутих вкотре обіцянок бути ситими ... за кілька років! Якщо "затягнути пояс" треба лише бюджетникам, тим, хто й так сплачує всі податки, то не варто чекати на підтримку таких "реформ". Люди сподівалися на спроможність нової влади забезпечити дотримання законів ВСіМА громадянами країни! І що? НЕВИГІДНИМИ не можуть бути громадяни країни, чого не скажеш про неефективну владу!
Голосzнарода
Для совесть: Ви податки платите для того, щоб Вам платили зарплати. Коли бізнес в країні не розвивається, то кількість податків не збільшується, а Ви ж не сплачуєте всю зарплатню в податок, тому кожного року кількість зібраних коштів скорочується. Фактично податкова система так побудована, що самозгортається з кожним роком, без іноземного влиття фінансів це все відбудеться дуже швидко. Не бийте поклони і не моліться на ті обгризені кістки, що Вам виділяє керівництво, бо кожного року цих кісток стає все менше і менше, на всіх не вистачить. Ви всі ж розумні люди, з вищою освітою, та візьміть і самі порахуйте. Якщо не реформувати систему освіти, а реформування може бути лише шляхом шокової терапії, то система сама скоро згорнеться. Вірити облесливим обіцянкам чи ні - це Ваш власний вибір. Все, що попереду чекає на систему освіти та на саму Україну, буде лише важким в будь-якому випадку. Коли знайдете собі нового ідола, який Вам пообіцяє золоті гори, самі лише обманетесь.
совесть
Дійсно, ми розумні люди! Якщо БІЗНЕС НЕ сплачує податки (ТІНЬ, ТІНЬ..., офшори...), влада не контролює сплату податків РОКАМИ (де однакові правила для всіх?!), не може виписати закони для роботи бізнесу, бере кредитні гроші й не звітує про ефективне їх використання (розумні люди не просили ці гроші для скуповування можновладцями-"трудягами" палаців по всьому світу!), не здійснюється покарання за неефективне використання кредитних грошей, за розкрадання державного майна, то ваш прогноз для бюджетників, освітян, та й країни реальний. Але! ЗЛИДНІ чекатимуть ВСІХ... Закон збереження енергії...
Коментувати
АБВ
Знову уряд і наш "Яйценюк" зробив для освітян "покращення" на пенсію за вислугою років іти по досягненню 55 річного віку! Це "покращення" соціальних стандартів? Де ж наші славнозвізні лідери профспілок? Де наш освітянський комітет у Верховній зраді? Чи читали законопроекти Квіт і його команда? Підтримую 100% Сергея Лимонова змести таких реформаторів треба добіса. А зарплати підвищили - тільки ще раз посміялися з людей
Alla Ivanivna
Для АБВ: просто жах,а скільки ж треба мати років вислуги тепер?
hmelena
Просто пільга залишилася - трішки раніше на пенсію. Козли!!!
Коментувати
Местный
https://petition.president.gov.ua/petition/18115 - Про недоцільність передачі видатків на підготовку робітничих кадрів на фінансування з місцевих бюджетів
Вікторія
Для Местный: Я з вами згодна. Недоцільно переводити фінансування професійної технічної освіти на місцевий бюджет.
Коментувати
Сергей Лимонов
Чомусь (?) згадалися рядки:"Повстаньте гнані та голодні..."Напередодні сторіччя 1917 року!
lerin
Зайвий раз переконунуєшся в подвійних стандартах. Шановний пан міністер освіти обо далекий від підготовки пропозицій до бюджету або його слова це пустозвін.
квіта у відставку
Для lerin: пустоКвіт
Коментувати