Крим вирішив проігнорувати наказ Вакарчука

Міністерство освіти автономної республіки Крим звільнило працівників освіти Криму від виконання наказу міністра освіти Івана Вакарчука про викладання українською основних предметів в школах з навчанням мовами національних меншин.

Крим вирішив проігнорувати наказ Вакарчука

Про це сьогодні на прес-конференції заявила депутат Луганської облради від Партії регіонів Тетяна Донченко.

За словами Донченко, Луганська облрада не може заборонити наказ Вакарчука через відсутність таких повноважень, проте, за її словами, комісія з питань освіти, культури, молоді і спорту перешкоджатиме чиненню тиску на директорів учбових закладів у зв'язку з даним наказом.

Депутат Луганської облради від Партії регіонів Ірина Зайцева додала, що наказ Вакарчука поки що не схвалений Міністерством юстиції України.

«Основою повинна бути заява від батьків, на якій мові вони хочуть, щоб навчалася їх дитина. Багато хто не знав до цього літа про те, що потрібно писати заяви про мову навчання», - відзначила Донченко.

Нагадаємо, фракція Партії регіонів у Верховній Раді має намір ініціювати відставку міністра освіти і науки Івана Вакарчука. Причина - наказ міністерства щодо обов'язкового викладання основних шкільних предметів українською мовою.

Міністр освіти Іван Вакарчук говорить, що наказ - це державна турбота про дітей з нацшкіл, які виявляються неконкурентоздатними при вступі до вузів і на тестуванні.

Фото: nr2.ru

proUA.com
26.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів