Мінохоронздоров'я заявляє, що ГПУ затягує з причинами смерті донецького підлітка після щеплення

Генеральна прокуратура України відмовила Міністерству охорони здоров'я у наданні інформації про результати судмедекспертизи щодо причин смерті підлітка після щеплення від кору. Про це повідомила прес-служба Мінохоронздоров'я

Мінохоронздоров'я заявляє, що ГПУ затягує з причинами смерті донецького підлітка після щеплення

Як повідомляється в листі за підписом заступника генерального прокурора Рената Кузьміна, Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури за фактом смерті Антона Тищенка призначена додаткова судово-медична експертиза, проведення якої доручене експертам Академії медичних наук України.

Отже, підкреслив заступник Генпрокурора, до закінчення експертних досліджень надати інформацію про результати судово-медичної експертизи неможливо.

У зв'язку з цим Міністерство охорони здоров'я України вважає, що затягування розслідування згаданого процесу не йде на користь ні суспільству, ні державі.

Нагадаємо, 13 травня старшокласник з Краматорська Антон Тищенко після щеплення від кору і краснухи, зробленої напередодні, помер в реанімації.

За даними Міністерства охорони здоров'я, представники Генпрокуратури вилучили патоморфологічні матеріали в травні 2008 р., не дозволивши комісії Мінохоронздоров'я ознайомитися з результатами аналізу, який встановив би реальні причини смерті підлітка.

4 липня Міністерство охорони здоров'я, на адресу якого неодноразово лунали обвинувачення в затягуванні розслідування, надіслало відповідний лист з проханням надати інформацію судмедекспертів Генпрокуратури України або ж дозволити представникам Мінохоронздоров'я досліджувати матеріали власними силами.

proUA.com
23.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів