У пробному тестуванні взяли участь 128345 осіб (95% від кількості зареєстрованих на пробне оцінювання).
Нагадаємо, наступне пробне тестування проходитиме 21 березня 2009 року з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська), математики, хімії та фізики.
ДОВІДКА
Для проходження пробного тестування необхідно:
Оплачена квитанція є підтвердженням факту реєстрації на пробне тестування.
Результат учасника пробного зовнішнього оцінювання визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті тестування після завершення тестування буде розміщено ключі відповідей і зразок виконання завдань із розгорнутою відповіддю.
Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.
У разі неучасті зареєстрованої особи в пробному тестуванні з певних причин учасник має право отримати примірник тестового зошита та правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись протягом трьох робочих днів після проведення тестування за адресою, вказаною в персональній інформаційній картці. Підтвердженням права на отримання примірника тестового зошита й правильних відповідей є сплачена квитанція.
Читайте також: відповіді на деякі запитання, щодо пробного тестування.
За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 16.03.2009