Луцький визнав свою поразку на парламентських виборах

Голова парламентського комітету з питань науки і освіти не зміг отримати перемогу на виборах до ВР у одному з київських мажоритарних округів

Луцький визнав свою поразку на парламентських виборах

Кандидат у народні депутати від Партії регіонів по київському округу № 222 народний депутат Максим Луцький визнав свою поразку на парламентських виборах і закликав членів комісії скоріше завершити підрахунок голосів.

"Я визнаю результати виборів і вітаю з перемогою Д.Андрієвського", - йдеться в повідомленні депутата.

Як відомо, у березні 2010 року Луцький був обраний народним депутатом Верховної Ради VI скликання, а у 2011 році очолив парламентський комітет з питань науки і освіти.

Луцького вважають одним із найближчих соратників міністра освіти Дмитра Табачника, якого обрано народним депутатом від Партії регіонів за загальнодержавним багатомандатним виборчим округом.

Освіта.ua
01.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна Петрівна, Ужгород
Так і мало відбутися! Це справедлива поразка Луцького.Ще стільки мав здорового глузду, щоб не судитися із переможцем Андрієвським.Достойно сприйняв поразку,не робив сміха на увесь світ як на деяких дільницях,це йому плюс.
училка
А табачник может быть министром, если он прошёл по спискам в парламент? Пусть шурует, там от него вреда может меньше будет...
гражданин
огромное спасибо!!!
училка
Спасибо жителям 222 округа!!! На одного .... меньше
Алекс
Для училка: За депутата НЕ ананаса!
Коментувати