Освітяни мусять об’єднуватися в боротьбі за свої права, - С.Ніколаєнко

Про це голова Громадської Ради освітян і науковців України Станіслав Ніколаєнко заявив під час виступу у Чернігівському національному педагогічному університеті ім.Шевченка

Освітяни мусять об’єднуватися в боротьбі за свої права, - С.Ніколаєнко

Він зробив наголос на тому, що якісні зміни в освіті можливі лише при радикальній зміні ставлення держави та бізнесу до галузі.

"Нині на освіту витрачається на 40% менше, ніж це передбачено законодавством. Бізнес взагалі усунувся від проблем освіти, його доля в фінансуванні – менше 1%", - зазначив голова ГРОНУ С. Ніколаєнко.

Учасники зустрічі дійшли висновку, що провести радикальні зміни можна лише об‘єднавши освітянську спільноту в боротьбі за свої права. Визнали, що основним завданням Громадської Ради освітян і науковців України, є гуртування суспільства навколо вирішення конкретних проблем.

У виступах учасників лунала підтримка нової стратегії розвитку освіти "Від освіти масової до освіти якісної", що була презентована С.Ніколаєнком, та заклики підніматися всій педагогічній громаді, особливо в тих питаннях, від яких залежить їх доля, доля дітей, повідомляє прес-служба ГРОНУ.

Освіта.ua
11.10.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
VV
И кто же возглавит всех педагогов? Эту, к сожалению, аморфную массу. Где этот человечище?