Більшість українців висловлює підтримку акції протесту вчителів

Київський інститут проблем управління ім.Горшеніна оприлюднив результати всеукраїнського дослідження на тему "Протестні настрої українців"

Більшість українців висловлює підтримку акції протесту вчителів

Згідно з результатами опитування, більшість українців - 77,6% - висловили підтримку всеукраїнській акції протесту вчителів. Кожний десятий опитаний – 10,8% - ставиться до акції байдуже, 3,2% - засуджують її, а 8,4% респондентів не чули про акцію протесту вчителів.

Також, за даними опитування 45,3% українців заявляють про готовність брати участь в акціях протесту, лише 6,2% респондентів ще не визначилися.

36% українців визнали, що змусити взяти участь в акції протесту їх може зростання цін на товари і послуги, 25,8% - невчасно отримана заробітна плата, стипендія чи пенсія, 19,4% - відсутність роботи чи її втрата, 17,1% - високий рівень корупції, 14,8% - порушення громадянських прав і свобод, 7,7% - загальна політична ситуація в країні.

3,3% учасників опитування назвали інші причини для участі в акціях протесту, а 7,3% сказали, що їм важко відповісти на це запитання.

26,1%, а це більше чверті українців, взагалі не вважають, що варто приймати участь в акціях протесту.

Похибка репрезентативності дослідження Київського інституту проблем управління ім. Горшеніна не перевищує 3,2%.

Дослідження проводилося 25-27 березня 2011 року методом телефонного опитування. Всього було опитано 1000 респондентів віком від 18 років в усіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі.

Українська правда
28.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів