Міністерство освіти вдячне профспілкам за досягнення продуктивного результату

В Міністерстві освіти подякували профспілкам за розуміння, підтримку та бажання вирішувати нагальні проблеми соціального захисту освітян

Міністерство освіти вдячне профспілкам за досягнення продуктивного результату

Про це йдеться у листі першого заступника міністра освіти Є.Суліми до голови освітянської профспілки Г.Труханова.

Зокрема в листі зазначається, що розпочата восени 2010 року співпраця ЦК профспілки працівників освіти і науки України, Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки щодо відновлення соціальної справедливості для працівників педагогічної сфери увінчалася продуктивним результатом.

Таким результатом на думку міністерства є прийняття рішення, що передбачає, встановлення 20% надбавки до посадового окладу педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від відомчого підпорядкування.

В міністерстві зазначили, що такі спільні дії та кропітка робота партнерів в рамках Галузевої угоди з Центральним комітетом профспілки працівників освіти і науки на 2011-2015 роки приносить конкретний результат.

Користуючись нагодою хочу подякувати за розуміння, підтримку та бажання вирішувати нагальні проблеми соціального захисту освітян завдяки конструктивному діалогові, зорієнтованому на плідний результат, йдеться в листі першого заступника міністра освіти Євгена Суліми.

Нагадаємо 22 березня, близько 10 тисяч освітян пікетували будівлю Кабінету Міністрів з вимогою виплачувати заробітну плату на рівні передбаченому законодавством.

Освіта.ua
28.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
S
С 1 сентября надбавку 20% будут получать все категории пед.работников. Предыдущее постановление об этой надбавке "втратило чинність"значит учителя до 1 сентября эту надбавку получать уже не будут! Позаботилось правительство об учителях, сделали красивый жест, в итоге денежки остались в бюджете. А учителя за что боролись на то и напоролись! А у профсоюзных деятелей нимб над головой!
добросовісна вчителька
хіба це можна назвати продуктивним результатом?! 20% лише з 1 вересня, а до цього дня ЯК дожити? А про ЄТС взагалі промовчали!!! Чомусь на Верховну раду зразу знайшлося 980 тис ( чи скільки там їм не вистачало для нормального життя, а то ж вони бідують!!!) Я коли почула, що їм ще й на канцтовари виплачують 700 грн на рік, чуть зі стільця не впала! Бідненькі, а я на свою зарплату при окладі у 13оо грн можу і крейду купити, і олівці, і ручки, і папір, і навіть зошити для підсумкових к.р., які вимагає придбати управління освіти.Скільки можна терпіти це приниження, пора діяти, як заповідав великий Тарас "Добре загострить сокиру, та й ..."
Олена
Боже мой, какая забота!