Уряд ухвалив рішення про встановлення 20% надбавки освітянам з 1 вересня 2011 року

В Кабінеті Міністрів впевнені, що реалізація постанови стимулюватиме педагогічних працівників навчальних закладів та зніме соціальну напругу

Уряд ухвалив рішення про встановлення 20% надбавки освітянам з 1 вересня 2011 року

Кабінет Міністрів встановив надбавки педагогічним працівникам дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів, інших установ і закладів незалежно від відомчого підпорядкування.

Відповідну постанову, норми якої набудуть чинності з 1 вересня 2011 року, уряд прийняв на засіданні 23 березня, повідомляє прес-служба КМУ.

Надбавка педагогічним працівникам встановлена в розмірі 20% посадового окладу (ставки зарплати).

Надбавка встановлюється на весь обсяг навчального навантаження, що виконується працівником.

В КМУ підкреслюють, що прийнята постанова розширює перелік педагогічних працівників, які будуть отримувати надбавку, та дозволить ліквідувати соціальну нерівність в оплаті праці серед педагогічних працівників навчальних закладів.

Водночас Уряд визнав такою, що втратила чинність постанову від 5 жовтня 2009 року №1130 "Про встановлення надбавки вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам, майстрам виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації державної та комунальної форми власності, керівникам та заступникам керівників зазначених закладів, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників".

В уряді зазначили, що реалізація постанови сприятиме підвищенню якості освіти шляхом стимулювання педагогічних працівників усіх навчальних закладів та зніме соціальну напругу у колективах, яка виникла після введення в дію вище згаданої постанови від 5 жовтня 2009 року №1130.

Нагадаємо, 22 березня близько 10 тисяч освітян пікетували будівлю Кабінету Міністрів з вимогою виплачувати заробітну платню на рівні, що передбачений законодавством.

Освіта.ua
23.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
PIF
Будемо мовчати - так і буде! Вчитель після 5 років універу та 5-8 років практики отримує трохи більше ніж прибиральник. Це ганьба державі! Знищення українців як нації!!!!
PR
Я теж не зрозуміла щодо припинення постанови від 5.10.09. Це виходять і те, що було заберуть до 1.09. Якщо це так, то тільки акції непокори, страйки і такі, щоб вийшли всі, навіть села. І саме зірвати кінець навчального року. Хай країна побачить, що вчитель це не раб, що мовчить.
Oksana
Для PR: ПІДТРИМУЮ!!! я взагалі казалі в нашій школі просто саботувати,ту купівлю посібників на контрольні!! Всі завжди готували контрольні( і не за 25 грн) можуть підготувати!!!!
Коментувати
вчитель,
Водночас Уряд визнав такою, що втратила чинність постанову від 5 жовтня 2009 року №1130 "Про встановлення надбавки ..." Коли втратила чиннысть ця постанова. Якщо з 1 вересня, то ті, хто отримував надбавку, будуть отримувати і далі. А якщо цю постанову скасувли з 1 квітня, то ніхто не буде оримувати надбавку до 1 вересня.
PR
Да нет! Пусть их внуки и правнуки живут на наши зарплаты, чтобы ходили и плевали на их могилы за "жизнь прекрасную". Им умирать не страшно, но страшно знать, что денешки их пропьются их детками, прокурятся их внучками обожаемыми. Ведь есть, наверное, Бог, где-то.?
Олена
Отменили 20% надбавку Тимошенкос марта, а назначили 20% с сентября. Повысили зарплату???? Но зато как прозвучало на весь мир: учителям СНОВА подняли зарплату! Чтоб вам жить на нашу зарплату, господа депутаты!
світлана
Не бачу в переліку практичних психологів і соціальних педагогів, знову забули, чи так і треба?
Андрей
Да, преподавателям подняли заработную плату, молодцы. А как быть с тех персоналом, обслуживающим преподавателей??? Как с ними, у них гораздо меньше оклады, а работают многое из них гораздо больше. Вот ответьте на вопрос, как инженеру ОТ І - категории прожить на оклад в 1060 грн., да с нынешними ценами на продукты и тарифами??? Мы не люди получается.
Надежда
Для Андрей: Так кто мешает? ВПЕРЁД!!! Будем молчать - значит нас всё устраивает.
Коментувати
Каріна
грошей не збільшиться, а лише зайвий раз поговорять про вчителів, як вони хочуть нам допомогти
актінілаваf
я згодна, що надбавка вчительських проблем не вирішить, бо поки її нарахують, ціни піднімуться вверх, тільки так!!! і знову ми останемося убогі.
актінілаваf
а чому уряд не прийме рішення, посадити депутатів на вчительську зарплату? бідним учителям не має ніяких пільг, ні житла!!! А депутатам, які не ходять навіть на роботу ,можна робити все що заманеться? Де справедливість!!!
Александр
мне нравиться, как СМИ освещают тему: "учителя получили с сентября 20%-ую надбавку". так ведь на самом деле они ее имеют с 1.01.2010, а с 1.09.2011 ее будут получать и другие педработники как то методисты, воспитатели дет.садов. и надбавка эта не сильно-то и решает денежные проблемы учителей. так что не вижу повода радоваться, повышение зарплаты только обещают
людмила
А воспитатели детских садов, практические психологи и другие педагоги не имеют права получать 20% надбавку, хоть с 1 сентября?!! (Учителя ее получают уже с 1 января 2010 года)Они что, работают не с детьми, а с куклами? Разве это справедливо? Или Вы считаете, что учителя больше вкладывают в воспитание и обучение детей? Я, как воспитатель высшей категории, готова с Вами не согласится. Мы все -Педагоги и все достойны жить лучше. И не надо хоть Вам, учителям, делить всех на учителей и других педработников!!!!!!!! Мне стыдно за Вас, Александр!
Коментувати