Львівські депутати стурбовані можливим зниженням вікового цензу молоді

Львівська обласна рада направила звернення до Президента України Віктора Януковича та Голови Верховної Ради України Володимира Литвина щодо неприпустимості зниження вікового цензу молоді

Львівські депутати стурбовані можливим зниженням вікового цензу молоді

Відповідне звернення було ухвалене під час чергової сесії Львівської обласної ради 1 березня 2011 року. "За" проголосували 70 депутатів Львівської обласної ради.

У своєму зверненні депутати висловлюють занепокоєння ситуацією, яка складається в молодіжному середовищі у зв’язку з ініціативою Уряду обмежити права молоді шляхом зниження вікового цензу.

У тексті звернення, зокрема, зазначається, що Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України розроблені зміни до статті 1 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" щодо зменшення віку молоді з 35 до 29 років.

Обласні депутати просять Президента України вжити всіх необхідних заходів, щоб припинити антимолодіжну вакханалію керівництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, зауважуючи, що своїми діями воно намагається знищити молодіжний рух та позбавити молодь доступом до житла шляхом зменшенням віку молоді.

Підставою для ухвалення депутатського рішення стали звернення молодіжних громадських організацій області, зокрема Національного студентського союзу та Студентського захисту.

Освіта.ua
01.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів