Мінкультури планує масштабну комп'ютеризацію бібліотек

На даний момент завершився другий етап конкурсного відбору програми, за результатами якого будуть забезпечені комп'ютерною технікою, ліцензійним програмним забезпеченням та доступом до Інтернету 730 бібліотек

Мінкультури планує масштабну комп'ютеризацію бібліотек

Міністерство культури України, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Українська бібліотечна асоціація мають намір до 2015 року в рамках програми Бібліоміст обладнати близько 1 600 бібліотек комп'ютерами з доступом до Інтернету.

Про це під час прес-конференції сказав директор програми Бібліоміст Матей Новак.

"За планами програми, Бібліоміст буде впроваджуватися в Україні до 2013-2014 років. З початку функціонування програми кінцева мета за кількістю обладнаних бібліотек змінювалася. Спочатку мова йшла про тисячу бібліотек, пізніше ця цифра зросла до 1 600, що і є нашим зобов'язанням на цей момент", - сказав Новак.

Новак зазначив, що в рамках програми планується навчити роботі з комп'ютерами не менше ніж 3 тис. бібліотекарів.

У комплект техніки для обладнання бібліотек також входять сканери, принтери, веб-камери і навушники.

У свою чергу заступник міністра культури Вікторія Ліснича повідомила, що влітку 2010 року пройшов перший етап програми, завдяки якому були обладнані комп'ютерною технікою 216 бібліотек.

За її словами, на сьогодні завершено другий етап конкурсного відбору програми, за результатами якого будуть забезпечені комп'ютерною технікою, ліцензійним програмним забезпеченням та доступом до Інтернету 730 бібліотек, які знаходяться в 153 містах і районних центрах України.

Корреспондент
21.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів