Міносвіти проведе конкурс присвячений 20-й річниці незалежності України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту оголошує Всеукраїнський конкурс науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді, присвячених 20-й річниці незалежності України

Міносвіти проведе конкурс присвячений 20-й річниці незалежності України

На виконання Указу Президента України "Про відзначення 20-ї річниці незалежності України" Міністерство освіти і науки, молоді та спорту оголошує Всеукраїнський конкурс науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді, присвячених 20-й річниці незалежності України.

Метою конкурсу є патріотичне виховання учнівської та студентської молоді, долучення підростаючого покоління до збереження та розвитку культурної спадщини шляхом вивчення історії рідного краю, історико-літературних пам'яток, народних традицій та звичаїв, виховання у молодого покоління толерантного ставлення до культур народів, які проживають на теренах України.

Конкурс проводитиметься на добровільних засадах у період з 01 березня до 29 квітня 2011 року серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, а також студентів вищих навчальних закладів України.

На конкурс подаються самостійно підготовлені науково-пошукові роботи із зазначеного питання.

Відповідальними за проведення конкурсу є обласні управління освіти і науки, які мають створити відповідні оргкомітети та сформувати журі конкурсу. Детальніше у листі Міносвіти № 1/9-80 від 07.02.2011 року.

Освіта.ua
10.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів