Кириленко знову закликав Януковича відправити Табачника у відставку

Голова партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко знову закликав Віктора Януковича відправити у відставку міністра освіти Дмитра Табачника

Кириленко знову закликав Януковича відправити Табачника у відставку

Про це він заявив 1 лютого, виступаючи з парламентської трибуни.

Зокрема, народний депутат зазначив, що практично у всіх сферах освіти зараз відбуваються абсолютно сумнівні речі. "Зробили 11 років навчання в середній школі. Підручників нових не зробили, з програмами казна-що відбувається, грошей педагогам більше не дали. Стало ще гірше, ніж було", - підкреслив політик.

"Дошкільну освіту зробили обов’язковою. Ну й що від того? Стало більше дитсадків? Ні, як і було. Стала більша зарплата у працівників дитсадків? Ні, як і було. Менше стало на них навантаження? Та ні, не вистачає дитсадків, а подекуди в сільській місцевості їх просто немає. Я вже не кажу про навчальні посібники, спеціальні програми у зв’язку з обов’язковістю дошкільної освіти і так далі. Нічого цього Міністерство освіти на чолі із Табачником не робить і робити не хоче", - сказав Кириленко.

Також, народний депутат зазначив, що діяльність міністра Табачника створює проблеми і у вищій освіті.

"Студенти не дають уже депутатам заходити у зал на погоджувальну раду. І правильно роблять. Тому що чиновники хочуть зробити таку реформу вищої освіти, коли університету Києво-Могилянська академія не буде, бо він по параметрах Табачника перестає бути університетом. Острозького університету не буде, бо Табачник не бачить його університетом по кількості студентів", - наголосив В’ячеслав Кириленко.

В’ячеслав Кириленко акцентував увагу на тому, що "по суті скасовується зовнішнє незалежне оцінювання, бо вводиться законом і середній бал атестату, і вступні іспити".

"Тому вважаю, що парламент серйозно має подивитися на всі ці реформи горе-Табачника і зробити все для того, щоб Президент Янукович відправив його у відставку", - підкреслив лідер партії "За Україну!".

Освіта.ua
01.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oлена
для Рома: Цілком згодна, нормальні студенти вчаться,а не галасують.А в середній освіті все,як завжди.Досить вже тими підручниками докоряти:нинішні 10 з першого класу ще ніколи не починали рік з підручниками,хоча тоді були інші міністри.
Вася
Для Oлена: Тем не менее раньше учебники поступали позже, но в ПОЛНОМ объеме (по крайней мере в нашем регионе), а теперь по 18 штук на 30 человек. Табачник обещал уменьшить количество школьной документации, проверок, поднять престиж учительского труда. Где это все? Программы - бред! Химия - 1час, биология 1,5 час, зато труды - 2часа, при полном отсутствии мастерских для мальчиков. Сидят здоровые лбы и плетут фенечки из бисера. Нам что, не нужны естественные науки? ЗНО не сдают ни по трудам, ни по художний культуре, нет там турниров и МАН, по некоторым предметам нет олимпиад. З/П у учителей по данным предметам такая же как у нас, требований меньше, а часов больше. Это нормально? И с какой целью?
Tatjana
Для Вася: Вася, полностью согласна. Особенно КЛАССНОЕ замечание по фенечкам!!!!! Естественные науки??? Да у нас и применить их НЕГДЕ!!! А обществу необходимы УБОРЩИКИ-ПОВАРЫ-РАБЫ!
К-124
Для Вася: Швидше за все, шановній пані Олені наш настоящий полковник-міністр як мужчина подобається:) Тут уже відсутністю підручників (а такого беспредєлу як нині не було ніколи - щоб у лютому й третини підручників нема) - не переконаєш :) Що тільки наша закохана вчителька далі заспіває, коли класи укрупнять, години позрізають, гуртки скасують - подейкують, уже незабаром :-(
Коментувати
К-124
Та хіба ж той Кириленко не в курсі, що Януковичу зась до Табачника! Москва нє вєліт :) Так що закликай не закликай... :)
Рома
Если студенты не дают пану Кириленко работать, так не надо таскать их за собой.