Колектив "Педагогічної преси" заявляє про спроби знищення підприємства

Державне видавництво "Педагогічна преса" спростовує звинувачення у зловживаннях під час проведення тендерів на друк видань

Колектив "Педагогічної преси" заявляє про спроби знищення підприємства

Про це йдеться у зверненні колективу Державного видавництва "Педагогічна преса" до педагогічної громадськості.

Зокрема, у зверненні колективу підприємства, що опубліковано в останньому номері газети "Освіта України", зазначається, що відбувається безпосередня атака на соціальні інтереси вітчизняного вчительства та освітянську пресу в Україні.

"Наголосимо, що від свого заснування до сьогоднішнього дня видавництво не одержало жодної бюджетної копійки на видання газет і журналів ні від МОН як засновника, ні від бюджетів усіх рівнів, ні від спонсорів, ні за грантами", - йдеться в зверненні.

У повідомленні зазначається, що вже півроку весь колектив видавництва працює під пресом постійних психологічних атак, метою яких є дискредитувати і знищити видавництво, яке користується заслуженою повагою і довірою сотень тисяч українських учителів.

У зверненні колективу підприємства до громадськості зокрема зазначається, що перевірка КРУ проводилася у видавництві незаконно і не виявила жодних суттєвих порушень, а також жодних зловживань із державними грошима ніколи не відбувалося.

Слід відмітити, що на сайті видавництва оприлюднене оголошення про те, що колективом Державного інформаційно-виробничого підприємства видавництво "Педагогічна преса", на загальних зборах, прийнято одноголосне рішення про приватизацію підприємства.

Нагадаємо, 19 січня, під час засідання уряду, голова Державної фінансової інспекції України (КРУ) Петро Андрєєв поінформував прем'єр-міністра про корупційні схеми на окремих держпідприємствах, зокрема у Державному видавництві "Педагогічна преса", засновником якого є Міністерство освіти і науки.

Довідка:
Державне видавництво "Педагогічна преса" видає загальнодержавні газети для освітян, зокрема "Освіта України", "Сільська школа", "Педагогічна газета", близько двох десятків науково-методичних журналів, в тому числі "Вісник АПН України" та "Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України", а також значну частину підручників для середньої школи.

Освіта.ua
24.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Чому Ви дивуєтесь партія регіАналів просто, по своїй бандитській натурі, хоче вкрасти підприємство. Підхід простий - знайти "порушення", накласти штраф, забрати за 3 копійки. Все ніби "чесно", міліція/жандармерія завжди допоможе.