Азаров доручив міністру освіти навести порядок в підзвітних йому підприємствах

Під час засідання уряду, 19 січня, голова Державної фінансової інспекції України Петро Андрєєв повідомив прем'єр-міністра про корупційні схеми на окремих держпідприємствах

Азаров доручив міністру освіти навести порядок в підзвітних йому підприємствах

За його словами, попереджене незаконне фінансування компаній на суму 2,7 мільйонів гривень.

"Проводили тендери. Компанія з завищеними в два рази цінами, з якихось невідомих причин вигравала тендери", - відзначив Андрєєв, вказавши, що після втручання тендери були скасовані.

Він розповів, що до нього звернувся телеканал "1+1", що розслідує зловживання на підприємстві "Педагогічна преса" та повідомив, що на підприємстві проводили ревізію, і виявили порушення на кілька мільйонів.

"Але як тільки ми вийшли за поріг, керівник підприємства Кузнєцов провів тендер, де виграла компанія, що виставила ціни в 2 рази вище", - відзначив Андрєєв.

"Коли ми стали розбиратися, так там працює весь його рід – дочка, син брата...", - обурився голова Державної фінансової інспекції.

"Дмитро Володимирович – це твоя сфера? Так наведи порядок", - звернувся після цього Азаров до міністра Табачника.

Довідка:
Державне видавництво "Педагогічна преса" засновником якого є Міністерство освіти і науки України, видає загальнодержавні газети для освітян, зокрема "Освіта України", "Сільська школа", "Педагогічна газета", близько двох десятків науково-методичних журналів, в тому числі "Вісник АПН України" та "Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України", а також значну частину підручників для середньої школи.

Українська правда
19.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
хуху
А вы думаете - Табачнику не впустую?!!!
настя
я видела этот репортаж на 1+1 в программе "Гроші". Это потом коснется кармана учителей, которых принудительно заставляют подписываться на эти издания. кстати в этой передаче показывали замок Юли Тимошенко, в котором она раньше была вынуждена жить так как была премьером и была обязана принимать иностранных гостей. Уже год не премьер, но продолжает жить.
Рома
А сколько раз об этом говорили Юле и Вакарчуку. Но все впустую.