Міністр освіти зустрівся з віце-президентом корпорації Intel

Під час Всесвітнього форуму освіти - 2011, що проходив у Лондоні, міністр освіти Дмитро Табачник зустрівся з віце-президентом корпорації Intel Джоном Девісом

Міністр освіти зустрівся з віце-президентом корпорації Intel

У ході спілкування Табачник та Девіс обговорили пріоритети співробітництва між міністерством та Intel протягом найближчих років.

Як відомо, корпорація Intel опікується проблемами розвитку освіти у світі, щороку вкладаючи кошти в реалізацію освітніх ініціатив, що сприяють підготовці нового освіченого покоління кадрів для розвитку економіки знань та інформаційного суспільства.

За результатами зустрічі досягнуто низку домовленостей щодо інтенсифікації роботи в рамках спільних програм, а також окреслено орієнтовні вектори подальшого розвитку партнерських відносин між міністерством та корпорацією.

На думку сторін втілення інформаційних технологій в освітній сфері повинно здійснюватися шляхом доступу учнів, студентів і педагогічних працівників до сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, за допомогою Інтернет, з метою удосконалення знань, умінь і інформаційно-комунікаційних навичок користувачів та формування життєвих компетенцій.

На думку Дмитра Табачника, з огляду на те, що 2011 рік проголошено роком освіти та інформаційного суспільства, такі міжнаціональні інноваційні освітні проекти мають бути визначені, як пріоритетні вже сьогодні.

Обмін досвідом між керівниками освітньої сфери різних країн світу став поштовхом до народження нових висновків та ідей з питань розвитку міжкультурного освітнього діалогу, використання інформаційних технологій в освіті, вдосконалення системи освіти в цілому.

Учасники Всесвітнього форуму освіти висловили впевненість, що якісна освіта є одним із ключових компонентів конкурентоздатності країни. Провідні фахівці світу в освітній галузі, зазначили, що коли сучасний світ ставить все нові та нові вимоги до результативності організації учбового процесу, роль сприяння освітнім інноваціям саме на місцевому рівні постійно зростає і потребує окремої уваги та підтримки збоку керівництва держав.

Нагадаємо, що в Україні, починаючи з 2003 року, за підтримки міністерства освіти реалізуються три основні програми Intel: "Навчання для майбутнього", "Шлях до успіху", а також проект "1 учень – 1 комп’ютер".

Освіта.ua
19.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів