Українська делегація взяла участь у Всесвітньому форумі освіти - 2011

У форумі, який пройшов 10-12 січня у Лондоні, взяли участь 56 міністрів освіти, представники освітньої галузі з 78 країн світу, а також представники відомих компаній у сфері інформаційних технологій

Українська делегація взяла участь у Всесвітньому форумі освіти - 2011

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, під час форуму українська делегація, на чолі з міністром освіти і науки, молоді та спорту України Дмитром Табачником, взяла участь у низці робочих зустрічей з представниками освітніх установ та керівниками освітніх відомств різних країн.

Проведено ряд переговорів з провідними фахівцями світових компаній, які спеціалізуються у сфері інформаційних технологій, розробці та інтеграції найсучасніших освітніх систем, зокрема, 10 січня Дмитро Табачник зустрівся з віце-президентом корпорації Intel (США) Джоном Девісом.

У контексті реалізації ініціативи Президента України щодо реформування національної системи освіти, зокрема, програм: "Один учень - один комп’ютер", "100 відсотків" (інформатизація системи середньої освіти), а також з огляду на те, що 2011 рік оголошено Президентом України роком освіти та інформаційного суспільства, робота делегації була спрямована, в першу чергу, на запозичення світового досвіду з питань реалізації освітніх проектів, ініціатив та нововведень, що користуються попитом серед світової освітньої спільноти, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інноваційних методів організації навчання.

     

Особлива увага приділялась саме інформаційно-технологічному забезпеченню освітньої галузі.

Одним з найактуальніших завдань роботи форуму стало визначення рівня готовності світової спільноти до значних змін в системі освіти, безпосередньо, у напрямку інформатизації освітніх процесів.

Про це свідчить і значна партнерська підтримка форуму збоку всесвітньовідомих ІТ-корпорацій. У власних доповідях міністри профільної галузі різних країн світу висловлювались з цього питання, обґрунтовуючи свої позиції прикладами з досвіду реформування та розвитку освітньої сфери.

Довідка:
Всесвітній форум освіти – 2011 отримав міжнародне визнання як форум міністрів освіти для обговорення освітніх та наукових нововведень. Організаторами форуму виступають промислова асоціація в галузі освіти Великої Британії (BESA) та Асоціація Британських постачальників обладнання у галузі освіти за підтримки Міністерства освіти і Міністерства закордонних справ Великої Британії та провідних освітніх організацій.

Глобальний характер форуму створює унікальну можливість для представників з усіх країн-учасниць обговорити проблеми в галузі освіти та економіки, обмінятися досвідом та створити основу для плідної подальшої співпраці.

Освіта.ua
18.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів