Генпрокуратура наказала Міносвіти погасити борги

Генеральна прокуратура України внесла припис Міносвіти з вимогою погасити підпорядкованими міністерству підприємствами борги із зарплат та внесків до Пенсійного фонду

Генпрокуратура наказала Міносвіти погасити борги

Генеральна прокуратура України за результатами перевірки діяльності Міністерства освіти і науки, молоді та спорту внесла припис з вимогою погасити борги із зарплат та внесків до Пенсійного фонду на загальну суму 5,1 млн грн.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури, перевіркою встановлено, що міністерство не забезпечило належний контроль за своєчасністю виплати заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування на підприємствах, які належать до сфери його управління. Дієвий вплив на керівників підприємств-боржників відсутній.

Робота тимчасової комісії міністерства з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат не ведеться.

Як наслідок, на час перевірки, працівникам підприємств, які перебувають у сфері управління міністерства, не виплачено 1,5 млн грн заробітної плати, а до Пенсійного фонду не
перераховано 3,6 млн грн страхових внесків.

Наразі припис Генеральної прокуратури України перебуває на розгляді у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

Освіта.ua
14.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів