Лікарчук оскаржуватиме своє звільнення у суді

Ігор Лікарчук оскаржуватиме в суді рішення уряду про своє звільнення з посади директора Українського центру оцінювання якості освіти

Лікарчук оскаржуватиме своє звільнення у суді

Про це сьогодні на прес-конференції повідомила екс-заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Галина Солодка.

"Ігор Лікарчук подаватиме позов до суду і буде в судовому порядку оскаржувати те, що відбулося. Це факт", - сказала Г. Солодка.

У свою чергу, колишній директор Українського центру оцінювання якості освіти Лілія Гриневич додала, що є всі підстави вважати звільнення І.Лікарчука незаконним.

"Буде дуже багато причин для судового позову і для розгляду в суді. Ігор Лікарчук вже заявив, що він позиватиметься з двох приводів: по-перше, на незаконну процедуру цього звільнення і, по-друге, за образу професійної гідності. Очевидно, що все це буде зрозуміло у суді, коли будуть розглядати цю справу", - пояснила вона.

Г.Солодка повідомила, що зараз І.Лікарчук перебуває у лікарні. "Стан його здоров`я не зовсім задовільний. У нього високий тиск, і мабуть, якісь проблеми із серцем. Він зараз знаходиться у лікарні під наглядом лікарів", - уточнила вона.

За її словами, інформацію про своє звільнення І.Лікарчук та всі співробітники центру дізналися зі ЗМІ. "Людина була на роботі 6 січня, а постанова про звільнення - від 5 січня. Тобто, він підписує накази, він керує центром, а він уже звільнений", - уточнила Г.Солодка і повідомила, що після цих подій вона також написала заяву про звільнення.

"Я думаю, що звільнення Лікарчука є спробою взяти під контроль те, що робить Український центр, і втрутитися у визначення результатів тестування, тому що була пропозиція пана Суліми (перший заступник міністра освіти Євген Суліма – ред.), щоб ми погоджували зміст тестів з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти. А це є неприпустимим, оскільки це може призвести до розголошення змісту тестів", - вважає Г.Солодка.

Як повідомлялось раніше, 6 січня на урядовому порталі були оприлюднені постанови Кабінету міністрів №5 і №6 від 5 січня про звільнення І.Лікарчука з посади директора Українського центру оцінювання якості освіти та призначення на цю посаду Ірини Зайцевої.

УНІАН
13.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лілія
Яка "свіженька" новина! Дата статті "УНІАН 13.01.2011" , що ж тут обговорювати.. Схоже - закинули гачок перевірити настрої громади що буде, якщо звільнити його зараз...
Тамара
Про яку справедливість може йти мова. Усе "чесне"кодло Центру на лаву підсудних,разом з "заступником" Міністром! Яка лікарня?! Який тиск?! Не скакав тиск,коли гребли по 1000доларів за 1 предмет ЗНО. Такого бардака та свавілля вступної кампанії як цього року Україна ще не знала! Ганьба!
рррр
Для Тамара: А яка жвава торгівля йде бюджетними місцями для вступу на магістратуру. Не бояться ні Бога ні чорта! Майже відкритим текстом!!!!
Коментувати
Сергей Лимонов
Йди вже ДІДУ онуків доглядати! Не відірвеш від корита як і всіх бюрократів" керівників"! І тиск вірівняється заодно!
К-124
Скажи-ка, Рома, для тебя главное, чтоб не ющенковский кадр, а справедливость, правда, здравый смысл - это лишь "слова, слова"? Сколько еще таким как ты нужно унижений, чтобы поняли очевидное. Высшее образование становится все дороже, бюджетных мест - все меньше, взятки в вузах - в открытую. Какой такой порядок навел новый министр? Хоть что-то обещанное выполнил? За что его уважать?
ЛПТ
А каких ещё телодвижений можно было ожидать от "знатоков" творчества Чехова и Ахматовой ? Слово "интеллект" - ругательное для представителей этого биологического вида.
просто МАМА
Дякувати Богу, діти вже студенти!!! Як вчитель, співчуваю цьогорічним випускникам.... кріпіться дітки, що жде Вас на весні?!!!
Світлана
"Ющенковские кадры" забезпечили молоді доступ до вищої освіти і справедливий вступ без хабарів, а нові кадри провадять зовсім іншу політику, їхні спроби реформувати освіту знищать найкращі починання. Прикро, що народ привів таких до влади... Усім серцем вболіваю за Лікарчука. Нехай Бог допоможе йому!!!
Рома
Для Світлана: Слова, слова, слова ...
03
Для Рома: Приём в ВУЗы НА ОСНОВЕ ЗНО - лучшее, к чему страна пришла за последние 19 лет!!!!!!!! Поступление ЗА МЗДУ - РЕАЛИИ НАШЕЙ ЖИЗНИ, немного отошли в сторону во времена ЗНО. Вот только 3 предмета - АБСУРД!
Коментувати
Рома
Не понимает человек по-хорошему. Впрочем от ющенковских кадров трудно было ожидать чего-то другого. Придется опять уголовное дело возбуждать. Слава Богу причин для этого больше, чем достаточно.
Світлана
Ех..........Як жити в країні, де процвітає підступність і підлість? Коли цьому буде кінець?