Президент призначив заступників міністра освіти

Віктор Янукович призначив першого заступника та заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту

Президент призначив заступників міністра освіти

Відповідні кадрові укази розміщенні на сайті інтернет-представництва Глави держави.

Зокрема, першим заступником Міністра освіти і науки, молоді та спорту України призначено Євгена Суліму.

Заступником міністра призначено Петра Кулікова.

Попередніми указами Президент звільнив Суліму та Кулікова, які обіймали посади заступників міністра в Міністерстві освіти і науки.

Нагадаємо, що в рамках адміністративної реформи в країні створене Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, яке має об’єднати функції двох реорганізованих відомств - Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту.

Типовим положення про міністерство України, затвердженим указом Президента, передбачено, що міністр має першого заступника та заступника міністра - керівника апарату.

У разі необхідності для забезпечення здійснення міністерством окремих завдань за рішенням Президента України у міністерстві може бути введена посада заступника міністра.

Освіта.ua
25.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Azarov
Призначити Зайцеву Ірину Павлівну директором Українського центру оцінювання якості освіти.
ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ м.ЛЬВОВА
РЕКТОР СНІТИНСЬКИЙ В.В. ПРОДОВЖУЄ ЗАМІТАТИ СЛІДИ ВБИВСТВА ЗА ДОПОМОГОЮ МЕДИКІВ, ПРОКУРАТУРИ ТА МІНІСТЕРСТВА АГРОПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ м.ЛЬВОВА Про цей трагічний випадок з вини ректора Снітинського В.В. виконуючий обов’язки прокурора Жовківського р-ну Бойко О.В. повідомив що порушення щодо навчання в ЛНАУ сироти – Пріріза Тараса Івановича на платній формі навчання дійсно мало місце, а тому прокуратурою району внесено в ЛНАУ подання про усунення причин і умов, що сприяють порушенню вимог законодавства України про соціальний захист дітей – сиріт та бюджетного законодавства України (додаток). Ось так м’ягко нібито Снітинський В.В немовля і не розуміє що таке Закон, і що його неможна порушувати нікому. Допускати таких людей до освіти і до виховання, а...
Рома
Не пропадут. Но вообще-то Жебровский, Ивченко и Зайцева уже пенсионеры. Бывший министр молодежи и спорта уже назначен главой соответствующего агентства.
Tabachnyk
А куди дівати іних застуоників міністра : Жебровського, Івченка та Зайцеву? А також міністра і його замів культури та спорту ...
Марія
Для Tabachnyk: Такі люди потрібні Батьківщині...(хі-Хі) Не пропадуть. В шкоі точно їх не побачите
Коментувати